Ada Koleji’nde ilk ders heyecanı

Gaziantep’in seçkin eğitim kurumlarından olan Özel Ada Koleji’nde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının ilk ders zili çaldı
   Ada Koleji’nde ilk ders heyecanı

Gaziantep’in seçkin eğitim kurumlarından olan Özel Ada Koleji’nde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının ilk ders zili çaldı. Yeni Eğitim yılında Anaokulu Bölümünde ilk kez eğitime başlayan minikler, ilk ders heyecanı yaşarken, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ise yeni eğitim yılına merhaba dediler.

Gaziantep Eğitimine damga vuran Özel Ada Koleji’nde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında ilk ders zili çaldı. Başarılı eğitimleri ile göz dolduran Ada Koleji’nde bu yıl Anaokulunda eğitim hayatına merhaba diyen minik öğrenciler, ilk ders heyecanını yaşadılar. İlkokul, Ortaokul ve Lise kısımlarında eğitimlerini sürdüren öğrencilerin ise yeni eğitim yılı için heyecanlı oldukları gözlemlendi.

YENİ DÖNEMDE BAŞARILAR SÜRECEK

Yeni Eğitim Öğretim Yılına ilişkin öğretmen ve öğrencilere yönelik bir konuşma gerçekleştiren Gaziantep Özel Ada Koleji Genel Müdürü Gafari Bayrın, 2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi. Yeni eğitim yılına çok güçlü bir kadro ile başladıklarını belirten Bayrın, Öğrencilerden öncelikle iyi birer insan olmalarını istedi. “Çünkü iyi insanlar aynı zamanda mutlu sağlıklı ve başarılı insanlar olacaklardır” dedi.

ADA KOLOJEİ ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDECEK

Ada Koleji'nin hedeflerinin ulusal ve uluslararası düzeyde yüksek olduğunu belirten Bayrın, bu yılki mezun öğrencilerle birlikte Türkiye'de sınav başarısında kendisinden söz ettiren okul olmaya devam edeceklerimi belirterek sosyal, sportif diğer tüm alanlarda da yoluna emin adımlarla devam edeceğini belirtip bütün öğrencilere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.Bülten

 


Haber Merkezi
10.09.2019


Yorum yap

Diğer Haberler