Fatma Şahin Yıldırım için İstanbul’da kamp kurdu

Başkan Fatma Şahin, İstanbul  seçimleri için sahada
   Fatma Şahin Yıldırım için  İstanbul’da kamp kurdu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek amacıyla İstanbul'da giden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, önce İstanbul'daki baklava ve tatlıcıları ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde Binali Yıldırım için destek isteyen Fatma Şahin, daha sonra piknikte Gazianteplilerle bir araya geldi.

İstanbul Topal Dursun’un oğlu Binali Yıldırım ile Daha güzel olacak etiketiyle paylaşımlarda bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bayram ertesi kolları sıvayıp İstanbul seçimlerinde partisinin adayı Binali Yıldırım’a destek olmak için kapı kapı gezerek kampanyaya destek oluyor.

Yıldırım’a destek olmak için

31 Mart seçimlerinde yüzde 56 oy oranı ile yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin, iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde AK Parti adayı Binali Yıldırım’a destek olmak için İstanbul’a kamp kurdu. Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek veren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İstanbul'da Gazianteplilerle piknikte buluştu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın da katıldığı piknikte Şahin, hemşehrilerinden seçimde Binali Yıldırım için destek sözü aldı.

GAZİANTEPLİLERLE BİRLİKTE KEBAP YAPTI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek amacıyla İstanbul'da bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, önce İstanbul'daki baklava ve tatlıcıları ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde Binali Yıldırım için destek isteyen Fatma Şahin, daha sonra ise Belgrad ormanlarında piknikte buluşan Gazianteplilerle bir araya geldi. Pikniğe katılan Fatma Şahin ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Gazianteplilerle birlikte kebap yaptı. Programda Fatma Şahin ve davetlisi olarak pikniğe katılan Fuat Oktay, İstanbul'da yaşayan Gazianteplilerin yoğun ilgisini gördü. Gaziantep'ten kilometrelerce uzakta hemşehrileriyle buluşan Fatma Şahin, pikniğe katılanlarla birlikte sohbet edip eğlendi. Halay çekerek, oyunlara eşlik eden Fatma Şahin, hemşehrilerinden İstanbul'da mega projelerin hayata geçirilmesi için Binali Yıldırım'a destek istedi.

TIPKI GAZİANTEP’TEYMİŞ GİBİ

Gaziantepliler de, piknikte kendilerini yalnız bırakmayan Fatma Şahin'in üzülmesine imkan vermeyeceklerini vurgulayarak, İstanbul'da mega projelerin hayata geçirilmesi amacıyla seçimde Binali Yıldırım'a destek vereceklerine söz verdi. Özellikle kadın seçmenler üzerinde Türkiye genelinde etkili bir isim olarak bilinen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün istanbul’dayız.  Gaziantepli ustalar ile buluştuk, sohbet ettik. Geçmiş bayramlarımızı kutladık. İstanbul #topaldursununoğlu Binali Yıldırım ile #DahaGüzelOlacak. İstanbul #DahaGüzelOlacak diyerek çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın @FuatOktay06 ile birlikte Gazianteplilerle piknikte buluştuk.  Tıpkı Gaziantep’teymiş gibi haftasonunu da fırsat bilerek mesire alanında aile sıcaklığında piknik yaptık” dedi.

MEHMET TORUN


Mehmet Torun
9.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler