Kurultaya pikniğe gider gibi gidilmez

Ahmet Bozgeyik: “Kendine gel, düşün hatalı yönlerini CHP Gaziantep İl Örgütü “
Kurultaya pikniğe  gider gibi gidilmez

CHP Gaziantep 27. Dönem Milletvekili Adayı Ahmet Bozgeyik, CHP’nin 37. olağan Kurultayında CHP Gaziantep’ten hiçbir ismin PM’ye girememesine sitem etti. Bozgeyik, “37. Olağan kurultayında göreve seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Parti Meclisi üyelerini tebrik ediyorum. CHP Gaziantep İl Örgütü’nden PM’de hiç kimsenin temsil edilememesinin sorumlusu, pikniğe gider gibi yola çıkanlardır. Kendine gel, düşün hatalı yönlerini CHP Gaziantep İl Örgütü” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 37. Olağan Kurultayı hafta sonu tamamlandı. Cumartesi sabahı başlayan CHP 37. Olağan Kurultayı’nda pazar günü gece Parti Meclisi, Bilim, Kültür ve Sanat Platformu ve Yüksek Disiplin Kurulu seçimlerinin tamamlanmasıyla sona erdi.
Parti Meclisi, Bilim, Kültür ve Sanat Platformu ve Yüksek Disiplin Kurulu seçimlerinin tamamlanmasıyla Gaziantep’te de tartışmalar başladı. Listeye Gaziantep’ten hiç kimse geremezken, birçok partili Gaziantep’teki olumsuz tabloya sitem etti.

KURULTAYA PİKNİĞE GİDER GİBİ GİDİLMEZ

CHP Gaziantep 27. Dönem Milletvekili Adayı Ahmet Bozgeyik, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve CHP’nin resmi sosyal medya hesabını etiketleyerek eleştirilerde bulundu. Bozgeyik, “CHP’nin 37. olağan Kurultayında göreve seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İktidar yolu açık olsun. 37. Olağan kurultayında göreve seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Parti Meclisi üyelerini tebrik ediyorum. CHP Gaziantep İl Örgütü’nden PM’de hiç kimsenin temsil edilememesinin sorumlusu, pikniğe gider gibi yola çıkanlardır. Kendine gel, düşün hatalı yönlerini CHP Gaziantep İl Örgütü . Kurultaya pikniğe gider gibi gidilmez. Pikniğe gideceksen bile, sepetini eşyalarını hazır edersin. Sonra dönerken malum.... Dönersin. İstişare, danışma,yetkili geniş katılım kurullar ile alınacak olan ortak kararlar ve neticesinde birlik be beraberliğin ortaya çıkaracağı sinerji. Siirt 2 kişi ile PM’ye giriyorsa, Gaziantep niye son dakika gelişmelerine rağmen 1 kişi Genel Merkez’de temsil edilemedi.”


Mehmet Torun
29.07.2020


Yorum yap

Diğer Haberler