Sahaya indi

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Araban, Yavuzeli, Nizip ve Karkamış ilçelerine çıkarma yaptı
Sahaya indi

Ak Parti’in en üst karar organı MKYK’ya girerek, siyasete yeniden dönüş yapan Şamil Tayyar, seçim bölgesi Gaziantep’te parti teşkilatları ile bir araya gelerek, sahaya hızlı bir giriş yaptı. Dört kırsal ilçeyi ziyaret eden Tayyar, vatandaşlar ve esnaf ile de bir araya geldi. Tayyar, “’Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Büyük Türkiye için sahadayız, çalışıyoruz. 2023 seçimleri için çok daha fazla çalışacağız” mesajı verdi.


AK Parti 24, 25, 26. Dönem Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmesinin ardından Gaziantep’te ilk resmi programını yaptı. Araban, Yavuzeli, Nizip ve Karkamış ilçelerine ziyaretler düzenleyen Tayyar, burada adeta sevgi seliyle karşılandı ve rüzgar gibi esti. Partililerin ve vatandaşların sevgi seli ile karşı karşıya kaldı. Tayyar ilçe ziyaretlerinde “Bizim davamızda küslük olmaz” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tayyar, vatandaşların fotoğraf çekilme isteğini de kırmayarak, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

ZİYARET TURU ARABAN’DAN BAŞLADI

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar’ın, kırsal ilçelere yaptığı ziyaretlerde, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Ömer Marakoğlu, Mustafa Kılıç, Faruk Eruslu ve Mustafa Edip İzol’da hazır bulundu. İlk ziyaretini Araban’a yapan Şamil Tayyar, burada Ak Parti Araban İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi. Ardından Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru’yu ziyaret eden Tayyar, “ Gaziantep’te teşkilat ziyaretlerimize Araban’dan başladık. Belediye Başkanımız Hasan Doğru ve İlçe Başkanımız Kamil Kasney’e, eşlik eden il teşkilatımıza teşekkür ederim. Allah hayretsin” dedi.

YAVUZELİ’NDE SEVGİ SELİ

Araban ziyaretinde Arabanlıların sevgi seli ile karşılaşan Şamil Tayyar, Daha sonra Yavuzeli İlçesi’ne geçti. Yavuzeli’nde de büyük bir coşku ile karşılanan Şamil Tayyar, burada da ilk ziyaretini Yavuzeli Belediyesi’ne yaptı. Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile bir araya gelen Şamil Tayyar, Başkan Sakaraoğlu’ndan belediye hizmetleri hakkında brifing aldı. Tayyar, belediye ziyaretinden sonra ilçe başkanlığında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

HEYECANLARI BİZE GÜÇ VERDİ

Ziyaretlerden esnafı da gezen Şamil Tayyar, vatandaşlarla bol bol sohbet edip sorunları dinledi. Yavuzeli ziyaretini sosyal medya hesabından duyuran Tayyar, “İkinci durağımız Yavuzeli. Belediye Başkanımız Kemal Sakaroğlu ve İlçe Başkanımız Mehmet Ali Polat’ın ev sahipliğinde dava arkadaşlarımızla hasret giderdik. Heyecanları bize güç verdi.

ACI HABERİ KARKAMIŞ’TA ALDI

Şamil Tayyar, Araban ve Yavuzeli ziyaretlerini tamamladıktan sonra Karkamış’a geçti. Tayyar, Karkamış parti teşkilatına yaptığı ziyaret sırasında Konya’da gösteri uçağının düşmesi sonucu bir askerimizin şehit olduğu haberini aldı. Acı haberi sosyal medyadan paylaşan Tayyar, “Konya’da bir gösteri uçağımızın düştüğü haberini Karkamış ilçe teşkilatımızı ziyaret sırasında öğrendik. Şehit pilotumuza Allah’tan rahmet diliyorum. Makamı cennette yüce olsun” dedi.

SON PROGRAMI NİZİP OLDU

Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar’ın, ilçe ziyaretlerindeki son durağı Nizip oldu. Tayyar, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ve ilçe teşkilatını ziyaret etti. Şamil Tayyar’a ilçe ziyaretlerinde AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcıları Faruk Eruslu, Ömer Marakoğlu, Mustafa Edip İzol ve Mustafa Kılıç da eşlik etti.

BUGÜN DE ZİYARETLERİ DEVAM EDECEK

Gaziantep’te yoğun bir gün geçiren Tayyar, ilçe ziyaretlerine bugün de devam edecek. Tayyar’ın bugünkü programında Şahinbey, Şehitkamil, Nurdağı ve İslahiye ilçeleri bulunuyor. 4 ilçe de parti teşkilatları ile bir araya gelecek olan Tayyar, cuma günü de Oğuzeli ilçe teşkilatı ile buluşacak.


Mehmet Torun
7.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler