AK Parti İl toplantısında gergin anlar! Tartışma çıktı

AK Parti Gaziantep teşkilatının geçtiğimiz günlerde gerçekleşen istişare toplantısına bir partilinin sert sözleri damga vurdu.
AK Parti İl toplantısında gergin anlar! Tartışma çıktı

AK Parti Gaziantep koordinatörü milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban’ın da katıldığı toplantıda Sadık Aydoğan isimli partili, “Gaziantep’te gidip de bir dönem milletvekili, ikinci dönem bakan, ikinci dönem il başkanlığı… Burası babanızın çiftliği mi yahu? Çekin de gidin. Yeter yahu” sözleri ile AK Parti Gaziantep il ve ilçe yönetimleri ile milletvekillerini sert sözlerle eleştirdi.

AK Parti Gaziantep teşkilatından geçtiğimiz günlerde istişare toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Erzurum milletvekili ve AK Parti Gaziantep koordinatörü Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, İl Başkanı Eyup Özkeçeci, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Haz, İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz ile partililer katıldı.

SADIK AYDOĞAN’IN SÖZLERİ BUZ KESTİRDİ

Partililerle ile yöneticilerin görüş alışverişinde bulunduğu toplantıda beklenmeyen bir olay yaşandı. İsminin Sadık Aydoğan olduğu öğrenilen bir partili salonda adeta buz kestirdi. Aydoğan, AK Parti Gaziantep’in yönetim anlayışını sert sözlerle eleştirdi.

YILLARDAN BERİ AYNI İNSANLAR

Toplantıda söz alarak fikirlerini paylaşan Aydoğan, partide yıllardan beri aynı isimlerin makamlarda odluğunu söyledi. Seçilmişlerin, bu ülkenin gerçek sahipleri ile alakası olmayan insanlar olduğunu ifade eden Aydoğan, “Yıllardan beri aynı insanları görüyoruz; makamlarda, mevkilerde yukarılarda. Bu ülkenin gerçek sahipleri vatandaşları alt tabakadaki gariban, köylüsü, çiftçisi ve partiye oy vermiş, gönül vermiş insanlar.  Ama maalesef seçilenler, onlarla hiç alakası olmayan insanlar. Bunu bizzat ben Tayyip Bey’e yazdım, size de söylüyorum. Biz etiket için, çıkar için, menfaat için bu yollarda, bu sevdada olsaydık benim bugün bu toplantıda olmamam gerekiyordu” diye konuştu.

BURASI BABANIZIN ÇİFTLİĞİ Mİ YAHU?

Aydoğan, eleştirilerini şöyle sürdürdü: “Bu ülkenin bütünlüğüne yüreğinin ortaya koyarak bir liderlik yapan sayın Recep Tayyip Erdoğan’a layık olacaksınız. Onun sayesinde seçilenler onun ideolojisini millete yansıtarak halkın içinde yaşayacak. Gaziantep’te gidip de bir dönem milletvekili, ikinci dönem bakan, ikinci dönem il başkanlığı…  Burası babanızın çiftliği mi yahu? Çekin de gidin. Yeter yahu.”

Aydoğan’ın bu sözleri toplantıda yer alan partililer tarafından uzun süre alkışlandı.


Haber Merkezi
11.02.2020


Yorum yap

Diğer Haberler