Alibec ve Morais transferi olmuyor

Dış kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, teknik direktör Marius Sumudica'nın transfer etmek istediği Alibec ve Morais transfer görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi
Alibec ve Morais transferi olmuyor

Dış kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, teknik direktör Marius Sumudica'nın transfer etmek istediği Alibec ve Morais transfer görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi.

Gazişehir Gaziantep ile imzaladıktan sonra  Marius Şumudica iyi bir takım kurmak ve kendi istediği isimleri takıma kazandırmak isterken israrla istediği Alibec ve Morais transferleri kulüplerinin yüksek bonservis ücreti istemesi nedeniyle görüşme yarım kaldığı belirtildi. Sumudica; "Transfer etmek istediğimiz 16-17 oyuncu arasında Denis Alibec ve Junior Morais vardı. Ancak Astra ve FCSB tarafından talep edilen fiyatlar kulübümüz için çok yüksek...  Bu şekilde transfer yapamayız" diyerek bu oyuncudan vazgeçtiği öğrenildi.

ÇOK İSTİYORDUM

Sumudica, yaptığı açıklamada; “Alibec ve Junior Morais'i almaya çalıştım, çok istiyordum ama konuşmadan geri döndüm, çünkü çok para istiyorlar. Biz borcu olmayan bir kulübümüz, ancak başkan çok para harcamak istemiyor. O yüzden transfere bu kadar yüksek para aktaramayız" diyerek Alibec ve Morais için rest çektiği belirtildi.

İKİ OYUNCU İÇİN UÇUK RAKAM

Denis Alibec için Astra kulübü  600 bin Morais için ise 700 bin euro istedikleri öğrenildi. Her iki oyuncu için çok yüksek rakamlar istenilirken Gazişehir Gaziantep, transfer görüşmelerini yarım bırakarak bu iki oyuncunun transferini askıya aldığı öğrenildi. Bonserviste indirime gidilmediği takdirde Kırmızı-Siyahlılar bu transfer defterini açmamak üzere kapatacak. Eyup Özkan

 


Haber Merkezi
25.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler