Arayış devam ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı son 2 maçı kazanarak moral bulan Gaziantep Basketbol, kadrosunu güçlendirmek için Koç Markovic’in raporu doğrultusunda arayışlarına devam ediyor.
Arayış devam ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı son 2 maçı kazanarak moral bulan Gaziantep Basketbol, kadrosunu güçlendirmek için Koç Markovic’in raporu doğrultusunda arayışlarına devam ediyor.  Daha önce Koç Markovic’in maçlara göre oyuncu eksikliğinin olduğunu söylemesi üzerine harekete geçen temsilcimizde  transfer çalışmalarının devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Son  olarak kadrosuna Patrick Miller’ı katan temsilcimizde yabancı oyuncu transferinde bir hakkının kalması temsilcimizi sıkıntıya soktu. Yapılacak transfer için ince eleyip sık dokuyan temsilcimizde Koç Markovic’in raporu doğrultusunda arayışlarına devam ediyor. Koç Markovic’in daha önce yaptığı açıklamada oyuncu bulmakta sıkıntı çektiklerini dile getirmişti. Markovic, “Son bir hamle şansımız var. Bunu iyi değerlendirmek istiyoruz. Şu aşamada transfer piyasasında oyuncu bulmak hiç kolay değil. Oyuncu arayışlarımız devam ediyor. Bir oyuncu daha kadromuza katacağız” diyerek transfer yapacaklarının sinyalini vermişti. -


Halil Şarklı
26.01.2018

Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler