Bileklik Modelleri

Bileklik Modelleri

Moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan bileklik modelleri farklı bir şekilde tasarlanan ürünlerdir. Bileklerin görünen kısımlarına mükemmel bir görsellik katan bileklikler her zaman tercih edilen takılar arasında yer alır. Birçok pırlantanın birleşmesiyle, dizilimiyle, bazen düz bazen de farklı desen ve modelleriyle kadınların vazgeçilmezleri olarak bileklikler takı dünyasında yerini almıştır. Tabi ki bunlarda hem ağırlık, hem kullanılan pırlanta sayısı ve karat olarak fiyat farklılıkları göstermektedir.

Bileğin etrafını birbirini takip ederek dizilimiyle oluşan bileklik pırlantaların anlamı da sonsuz sevgiyi ve aşkı temsil etmektedir. Bu yüzden sevgililerin birbirlerine verdikleri hediyeler arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Hem şıklığı, zarifliği, naif bir görüntüsü kıyafetlerde mükemmel bir kombin oluşturmaktadır.

Eşsiz ve Gösterişli Bileklik Modelleri

Kişinin karakteristik özelliğinin de yansıtıldığına inanılan modellerde; düz hatlar ve çeşitli motifler olarak çeşitleriyle bütünlük sağlanacaktır. Kimi zaman tek sıra halinde ve aynı boyutta pırlantalar kullanılırken, bazen de irili ufaklı boyutlu pırlantalar kullanılarak hareketlilik kazandırılarak gözleri kamaştırmaktalar. Yeni nesil bileklik ürünlerinin pek çok markası vardır! Siz de bu ürünleri https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bileklikler internet sayfasından inceleyebilirsiniz!

 


Haber Merkezi
4.01.2021

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler