Bir destek de Şireci’den

“100.Yılda 100 Hayırsever” kampanyasına Şireci Tekstil ailesinden okul desteği
Bir destek de Şireci’den

Gaziantep Valiliği koordinesinde, Gaziantep Modeli ile başlatılan “100.Yılda 100 Hayırsever” kampanyasının son günlerinde eğitim alanında şehrimize kazandırılan eserlere bir destek te Hayırsever Şireci Tekstil Ailesinden geldi.

Gaziantep Valiliği ile Hayırsever Şireci Tekstil Ailesi arasında 24 derslikli İlkokul yapımı için protokol imza töreni düzenlendi.

Törene Vali Davut Gül, Vali Yardımcısı YİKOB Başkanı Muhammet Önder, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ve Hayırsever Ahmet Şireci, Hanifi Şireci, Esat Şireci ile Uğur Şireci katıldı.

Törende konuşan Vali Davut Gül, “Hem siz hem çocuklarınız hayır hasenat konusunda elinizden geleni yapıyorsunuz. “100.Yılda 100 Hayırsever” kampanyasına da destek verdiniz. Size, çocuklarınıza ve ailenize teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi

Vali Yardımcısı YİKOB Başkanı Muhammet Önder ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar da protokolün ilimize hayırlı olmasını diledi.

Hayırsever Şireci Ailesi ise şehrimize ilerleyen zamanlarda daha da yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından protokolün imzaları atılarak, Vali Davut Gül tarafından Hayırsever Şireci Ailesine teşekkür belgeleri verildi. Bülten


Haber Merkezi
30.11.2021


Yorum yap

Diğer Haberler