Bu iddia doğru mu? Organ mafyası Gaziantep’te…

Gaziantep’te dünden bu yana sosyal medyada dolaşan bir gelişme dikkat çekiyor. İddialara göre organ mafyası küçük bir kız çocuğunu kaçırıp organlarını aldıktan sonra öldürüp çöp konteynırına attı.
Bu iddia doğru mu?  Organ mafyası Gaziantep’te…

 Gaziantep’te sosyal medyada bir anda herkese ulaşan bilginin gerçek olup olunmadığı bilinmiyor.  Vatandaşlar bu konuda yetkililerden açıklama bekliyor.

 

 

 

İŞTE SOSYAL MEDYADA DOLAŞAN BİLGİ

Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister, kimsenin oralı olmadığı teyzeye 10 yaşında bir kızımız yardım eder, karşıdan karşıya geçirirken kız aniden bayılır masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı taksiye atar ve taksiciye:

-kızım yolda yürürken fenalaştı, hemen eve götürmem lazım der.

Taksiyi Çıksorut sitelerinin yakın bir yerde durdurur, taksiciden yardım alarak kızı arabadan indirir komşularından yardım alacağını söyleyerek taksiciye gitmesini söyler.

Taksici oradan uzaklaştıktan kısa bir süre sonra arabanın içinde telefon çalmaya başlar kendi telefonunun çalmadığını anlayan taksici kısa bir aramadan sonra arka koltuğun altına düşmüş olan telefonu bulur, ısrarla çalan telefonu açar telefonda bir erkek vardır:

-Bu telefon kızıma ait, eve gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi siz kimsiniz diye sorar, telefonu açan taksici kendini tanıtır ve kızınızı annesiyle falanca adrese bıraktım der baba hayır annesi yanımda bulunduğun yeri söyle beni kızımı bıraktığın adrese götüreceksin der ve polise haber verir, polisler baba ve taksici kızı arar ama ne o adreste öyle bir teyze vardır nede kız ortadadır.

 

Ertesi günü kız Gaziantep Çıksorut camisinin oradaki korkmaz  alışveriş merkezinin önündeki bir çöp konteynerının içinde ölü bulunur,tüm organları alınmıştır, otopsi raporuna göre kıza iğne yapılmış ve bayılması sağlanmış, aile feryat figan tüm GAZİANTEP  ayağa kalkmış durumda.


Haber Merkezi
24.05.2017

Yorumlar


Yorum yap

Diğer Haberler