Bu takım iyi işler yapabilir

Gaziantepspor'un geçtiğimiz sezon kiralık kadrosunda bulundurduğu ve bu sezon 3 yıllık sözleşme imzaladığı Furkan Soyalp, takımın bu sezon yine iyi işler yapabileceğini açıkladı.
Bu takım iyi işler yapabilir

Furkan Soyalp, antrenmandan önce basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 3'üncü haftada Göztepe ile berabere kaldıklarını, bunun için üzgün olduklarını aktardı. Lige kötü bir başlangıç yaptıklarını belirten 25 yaşındaki oyuncu, şöyle konuştu: "Geçen yıl da takım kötü başlamıştı ama iyi bir yerde bitirdi. İnanıyorum ki bu takım yine üzerine koyarak daha iyi işler yapabilir. Çalışma azmimizi biraz daha yüksek tutarak istediğimiz seviyeye geleceğiz."

TRABZONSPOR GÜÇLÜ EKİP

Soyalp, Cuma akşamı oynanacak Trabzonspor maçına değinerek;  "Trabzonspor, güçlü bir ekip ama ligde güç skalası çok değişti. Herkes herkese karşı puan alabilir. O gün kim saha içinde daha çok mücadele ediyorsa o puan alıyor. İç sahada daha motive ve kuvvetliyiz. Rakibi yenip milli takım arasına moralli girmek istiyoruz. Mümkünse 3 puan, değilse 1 puan almak istiyoruz. Uzun milli takım arasında moral çok iyi oluyor" diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
29.09.2020

Yorum yap

Diğer Haberler