Büyükşehir Meclisi Toplanıyor

31 Mart seçimlerimin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi ilk toplantısını yapıyor
Büyükşehir Meclisi Toplanıyor

31 Mart seçimlerimin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi ilk toplantısını yapıyor. Fatma Şahin başkanlığında toplanacak Meclis’in ilk toplantısında Meclis 1’nci ve 2’nci Başkanvekilleri, encümen üyeleri ile ihtisas komisyonları üyeleri belirlenecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi, nisan ayı toplantısının birinci bileşimi,  bugün saat 17.00’da meclis toplantı salonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında meclis başkan vekilliği ve komisyonlar  belirlenecek ,imar, plan bütçe, çevre, hukuk komisyonlarıyla meclisin idari yapısı oluşturulacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “31 Mart’ta şehrimizde kararı verdi. Bundan sonra 31 Martı geride bırakarak hepimizin 55 meclis üyemiz ile birlikte ortak gayemiz olan ortak paydamız olan milletimize ve şehrimize önümüzdeki dönemde hep birlikte hizmet edeceğiz.”dedi. Yeni dönemin ilk meclisinde başkan vekilleri, katip üyeleri, belediye encümen üyeleri, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeleri ile belediyeler birlikleri üyeleri seçilecek.

MEHMET TORUN

 

 


Mehmet Torun
14.04.2019


Yorum yap

Diğer Haberler