Canlı yayında itiraf

Minik Şirvan babasının yasak aşkına kurban gitmiş!
Canlı yayında itiraf

Gaziantep'te 13 Ağustos'ta öldürülen 5 yaşındaki minik Şirvan'ın katil zanlılarını canlı yayında ortaya çıktı. Babasının yasak aşk yaşadığı kadının akrabaları, onları vurmak isterken yanlışlıkla Şirvan'ı öldürmüş. Canlı yayında itiraf gelince polis stüdyoyu Şirvan'ın yakınlarını gözaltına aldı. Gaziantep  Jandarma Komutanlığı canlı yayında isimleri açıklanan zanlıların bulunması için soruşturma başlattı.

13 Ağustos'ta öldürülen 5 yaşındaki minik  Şirvan'ın katil zanlılarını Kaybolan Çiçekler ortaya çıkardı.  Şirvan Ezel 13 Ağustos’ta Gaziantep’in  Nurdağı’nın Kömürler köyünde 70 ile 100 metre yakınlıkta ateşlenen silahla başından vurularak öldürülmüştü. Dedenin başvurusuyla cinayeti aydınlatmak için harekete geçen Kaybolan Çiçekler ekibi, cinayet ile ilgili kritik bilgilere ulaştı. Bu bilgilerle,  Şirvan'ın amcası ve babası canlı yayında itirafa zorlandı ve söyledikleriyle kan dondurdular. Katillerin ismi ise programa başvuran  Şirvan'ın dedesi Halil Toga'dan geldi.

 

DEDE İTİRAF ETTİ

Kaybolan Çiçekler programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Dede Halil Toga, 5 yaşındaki öksüz torunu  Şirvan'ın katil zanlılarının isimlerini canlı yayında açıkladı. Halil Toga,  Şirvan'ın oğlu Yusuf'un 37 gün önce kaçırdığı Şahizer'in akrabaları tarafından öldürüldüğünü söyledi.

 

ŞİRVAN, YASAK AŞK KURBANI

Baba Yusuf Bağlamacı 37 gün önce Şahizer'i kaçırdı ve birlikte yaşamaya başladı. Şahizer Hanım, eski kocasının vefatının ardından, kayınbiraderinin tacizine uğradı ve onu öldürdü. Cinayet ve hırsızlıktan sabıkası olan Şahizer O. açık ceza evinden firar ettikten sonra Yusuf Bey ile birlikte yaşamaya başladı. Şahizer O'nun akrabaları da bu kaçırılma olayının ardından Yusuf Bağlamacı'dan intikam almak istediler. Şahizer Hanım'ın akrabaları  Şirvan ve Yusuf'un yaşadığı çadırın bulunduğu yere giderek pusu kurdu.

 

PARDON! YANLIŞ KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞÜZ

Yusuf veya Şahizer'i hedef alan katiller, ateş etti. Ancak o kurşun, hiçbir şeyden habersiz masum  Şirvan'ı hedef aldı.  Şirvan'ı öldüren katilin babası Hala Kiraz'ı arayarak özür diledi. Katillerin babası hedefin  Şirvan olmadığını asıl hedefin Yusuf veya kardeşi olduğunu söyledi. Bu itirafın ardından baba Yusuf, stüdyoda fenalık geçirerek bayıldı.

 

POLİS STÜDYOYA GELDİ

Yayını takip eden  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı itirafları ihbar kabul etti.  Şirvan'ın amcası, babası ve yengesini ifadelerini almak üzere emniyet güçlerini Kaybolan Çiçekler stüdyosuna gönderdi. Aynı zamanda Gaziantep  Jandarma Komutanlığı canlı yayında isimleri açıklanan zanlıların bulunması için soruşturma başlattı.

 

BABA VE AMCA SAKLADI

Baba Yusuf Bağlamacı ve abisi Tekin Bağlamacı, cinayeti kimin işlediğini bilmesine rağmen jandarmaya bu bilgiyi vermedi. İki kardeş Kaybolan Çiçekler programında da bugüne kadar bu bilgiyi saklamıştı. Kaybolan Çiçekler ekibinin araştırmasıyla ortaya çıkan bu gerçeğin ardından stüdyoda büyük şok yaşandı.


Haber Merkezi
12.09.2017

Yorum yap

Diğer Haberler