CUMHUR BULUŞMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, gerçekleştireceği miting için Gaziantep’te hazırlıklar tamamlandı ve Erdoğan’ın kente gelişi bekleniyor
CUMHUR BULUŞMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, gerçekleştireceği miting için Gaziantep’te  hazırlıklar tamamlandı ve Erdoğan’ın kente gelişi bekleniyor. Bugün saat 13:30’da 15  Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek miting için alan gelin gibi süslendi ve miting saati beklenmeye başlandı.  Cumhur İttifakı’nın adayları da ilçeleri gezerek Gaziantep halkını mitinge davet ettiler.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Gaziantep’te halka seslenecek. Saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda halka seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için şehir merkezinde hazırlıklar tamamlandı.

Meydanın çevresi ve yol kenarları bariyerlerle çevrilirken meydan içerisinde ise özel harekat polisleri kontrollerde bulundu. Erdoğan’ın geçeceği güzergah üzerindeki kavşak noktalarına da AK Parti flamaları asıldı. Yol kenarında ise Türk bayrağı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti bayrakları asıldı.

BÜYÜK BULUŞMAYA DAVET

Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları, Ak Parti ve  MHP Milletvekilleri ile Ak Parti ve MHP teşkilatları Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi  Meydanı'nda 13.30’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek mitinge tüm Gazianteplileri davet etti.

Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları , “Gaziantep’e her zaman büyük önem veren Cumhurbaşkanımızı hemşehrilerimizle birlikte büyük bir coşku ile karşılayacak, Milli Mücadele'nin destan yazan şehrine yakışan rekor bir katılım ile yeniden tarih yazacağız. Ülkemizin geleceği açısından önemli bir eşik olan bir dönemde gerçekleşecek olan bu buluşmanın Gaziantep’e  ve ülkemiz adına çok önemli olduğuna inanıyor,  Demokrasi  Meydanı'nda gerçekleştireceğimiz mitinge tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dediler.

 

BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPALI

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, n Gaziantep'e geliyor. Erdoğan'ın gelişi nedeniyle bazı yollar sabah saat 08.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama ve trafiğe kapatılacak olan yollar şöyle: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın İlimiz Demokrasi Meydanında 15 Mart 2019 Cuma günü yapacağı etkinliklerle ilgili alınacak trafik tedbirleri kapsamında; saat 08.00’dan itibaren etkinlik bitimine kadar aşağıda belirtilen yollar araç trafiğine kapatılacaktır.

-Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak araç trafik akımı Eski Havuzlu

  Kavşak ile Grand Otel Kavşağı istikametine yönlendirilecektir.

-Şehit Yusuf ERİN caddesi Büyükşehir Belediyesi kavşağından kapatılarak trafik akımı Gazimuhtarpaşa

  Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.

 -Tufan Hamamı caddesi ile 16 Nolu cadde kapatılarak trafik akımı Kemal Köker Caddesi ile Eski

  Havuzlu Kavşak istikametineyönlendirilecektir. -Kemal KÖKER caddesi, Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır sokak   istikametine yönlendirilecektir. -Hürriyet caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı ve Suburcu  caddesi istikametine yönlendirilecektir.  -İstasyon caddesi - Maarif Kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu  (Maarif Kavşağı üstü) kapatılacaktır. -Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı Karagöz caddesi ile Gaziantep kalesi istikametine   yönlendirilecektir.

-Derekenarı Caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad Kavşağına kadar olan kısmı kapatılarak trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir. -İstasyon caddesi Eski Müze kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü sokak   istikametine yönlendirilecektir.

-Muammer AKSOY Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi

  istikametine yönlendirilecektir. -Sebahat Göğüş Caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik ve Spor   İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.”

 

 Mehmet TORUN


Mehmet Torun
14.03.2019


Yorum yap

Diğer Haberler