Demirbey OD yapı, yeni bir projeye imza atıyor

Gaziantep’te plaza bazında en prestijli projelere imza atan Demirbey OD yapı, yeni bir flaş projeye imza atıyor.
Demirbey OD yapı, yeni bir projeye imza atıyor

 Demirbey OD Yapı,  Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesinde Avrupai projede galericileri bir araya getirecek. Her türlü konfora ve yeni dünya düzenine ayak basan projede toplam 77 adet prestijli otomotiv galerilerinin yer alacağını söyleyen Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, “Projemiz 2021 yılında tamamlanacak ve şimdiden projemiz için talep patlaması yaşıyoruz” dedi.

COVİD-19’A KARŞI TÜM SAĞLIK VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ ALARAK PROJEMİZİ TAMAMLIYORUZ 

Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet iş yeri projesinin temeli atıldığını söyleyen Demir, “Kovid-19’un en fazla etkilediği sektörlerin başında inşaat geliyor. Yaşanan sıkıntılı günlerde tüm önlemlerini alan Demirbey OD Yapı ise projelerine ara vermedi. İçersinde toplam 77 adet iş yeri olacak olan Prestijli Oto Galericiler Sitesi'nin ilk etabının temeli atıldı” dedi.

PROJE 2021 YILI ORTASINDA TAMAMLANACAK 

Projenin2021 yılı ortasında tamamlanarak hizmete gireceğini belirten Demir, “ Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık. İkinci etapta yapacak olduğumuz 44 adet iş yeri ile birlikte toplam 77 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemizin 2021 yılının ortasında bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

İLÇE BELEDİYE BAŞKANIMIZ FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ

Salgın sürecinde istihdamı olumsuz etkilenen sektörlerin aşında  inşaat geldiğini söyleyerek  Demirbey OD Yapı olarak istihdamda kısıtlama yapmadıklarını ve tam kapasite ile projelere odaklandıklarını belirterek bu süreçte  desteklerini esirgemeyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na da teşekkürlerini ileten Demir, “Bu zorlu salgın sürecinde yatırımlarımıza ara vermeden ve çalışanlarımızın sağlıklarını riske atmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte sağlamış olduğumuz istihdamla hem devletimizin hem de milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Projemizin hayat bulması ve aldığımız sağlık ve güvenlik önlemleri ile inşaat sürecinin devam etmesi  yönünden de ilçe belediye başkanımız Rıdvan  Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyorum.  Bizler de devletimize hizmet etmekten ve istihdam oluşturarak ekonomiye destek olmaktan dolayı da büyük mutluluk yaşıyoruz” dedi.  


Mehmet Demir
22.05.2020


Yorum yap

Diğer Haberler