Demokrat Parti Genel Başkanı Gaziantep’e Geliyor

  Demokrat Parti Gaziantep İl Başkanlığında Kongre heyecanı başladı.
Demokrat Parti Genel Başkanı Gaziantep’e Geliyor

1 Aralık’ta Ankara’da Temsilciler Toplantısı ile kamuoyunda büyük ilgi gören Demokrat Parti, teşkilat çalışmalarına ağırlık vermiş durumda. Daha önce İzmir ve İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde kongrelerini gerçekleştiren Demokrat Parti, Gaziantep İl kongresi için gün sayıyor.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal 12 Ocak Pazar günü yapılacak olan Demokrat Parti Gaziantep olağan il kongresine katılmak üzere şehre geliyor.

Uysal yaptığı açıklamada; “7 Ocak’ta Şehit Başbakanımız Adnan Menderes’in memleketi Aydın’da 74. Kuruluş Yıldönümü programını adanmış ruh ve mücadeleci dava arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Bugün de Gaziantep’imizde dava arkadaşlarımızla bir araya gelecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ülkemizde ve bölgemizde hepimizi derinden etkileyecek gelişmeler yaşanıyor. Ülkemizin kronikleşmiş sorunları çözümler bekliyor. Bugün çok açık bir şekilde görüyoruz ki milletimiz Demokrat Parti iktidarını özlemiş. Biz, bütün olumsuzluklara rağmen Türkiye’nin yarınlarının aydınlık olduğuna inanıyoruz. Kongremiz vesilesiyle ülkemizin gündemindeki can alıcı, can yakıcı konuları sizlerle değerlendirme imkanı bulacağız. Kongremizin şimdiden hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi

Hünkar Restaurant’ta saat 11’de gerçekleştirilecek olan kongrede Gaziantepli İşadamı Mustafa Uslu aday olacak.Bülten

 

 

 


Haber Merkezi
10.01.2020


Yorum yap

Diğer Haberler