Ejder Demir’den gövde gösterisi

Ejder Demir, Nurdağı ilçesinde Millet ittifakındaki seçmenler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Kalabalık bir araç konvoyuyla Nurdağı’na giden Ejder Demir adeta gövde gösterisi yaptı.
Ejder Demir’den  gövde gösterisi

Adaylığının Açıklandığı gün sahaya inen ve çalışmalar başlayan İYİ Parti ve CHP’nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, Nurdağı ilçesinde Millet ittifakındaki seçmenler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Kalabalık bir araç konvoyuyla Nurdağı’na giden Ejder Demir adeta gövde gösterisi yaptı.

Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir seçim çalışmalarını hızlandırdı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ejder Demir, Gaziantep için değişim vurgusu yaparak, “31 Mart akşamı Gaziantep’te güneşin doğuşunu izleyeceğiz, inşallah” dedi.

 Millet İttifakı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı İYİ Partili Ejder Demir seçim çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün, İYİ Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Orhan Yılmaz’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Demir, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Haftasonu yoğun bir mesai harcayan Demir,  Nurdağı Belediye Başkan adayı Orhan Yılmaz’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışının ardından İYİ Parti Oğuzeli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Demir, partililer tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Ejder Demir, şu değerlendirmelerde bulundu: “İlçe başkanımız, ilçe yöneticilerimiz ve partililerimizin heyecanı ve kazanacağımıza olan inançları bizlerinde kazanma arzumuzu perçinledi.”

31 MART’TA GAZİANTEP’E GÜNEŞ DOĞACAK

Gittiği her yerde vatandaşların coşkulu sevgisiyle karşılaşan Ejder Demir, “Sevgili Nurdağılılar Allah'ın izniyle Nurdağı adayımız Orhan Yılmaz ile sizlerin teveccühü ile 31 Mart Akşamı gerek Gaziantep'te gerekse Nurdağı ilçemizde güneşin doğuşunu izleyeceğiz inşallah” diye konuştu.

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Gaziantep’te yönetimsel bir boşluğun olduğunu vurgulayan Demir, şunları kaydetti: “Gaziantep için büyük başarılara imza atmak için çalışacağız. Eğer Büyükşehir ve Nurdağı ilçemizde kazandığımız takdirde bizden randevu talep etmeyeceksiniz. Biz sizlerden randevu talep edeceğiz.”

NURDAĞI İYİ PARTİ İŞE BÜYÜK HİZMETLER GÖRECEK

İYİ Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Orhan Yılmaz ise şunları söyledi: “Yıllardır Nurdağı ilçemizde yönetimsel boşluk var ilçemiz iyi yönetilmiyor. Sizlerin desteğiyle inşallah 31 Mart akşamı Nurdağı ilçesinde güneş yeniden doğacak ilçemizi birlikte yöneteceğiz, birlikte çalışacağız. Allah’ın izniyle ilçemiz İYİ Parti zaferi ile büyük hizmetler görecek.”

MEHMET TORUN


Mehmet Torun
10.02.2019


Yorum yap

Diğer Haberler