Emzirme Atleti

Emzirme Atleti

Baştan sona düşünüldüğünde bir bebeğin dünyaya getirilmesinde ve bütünleşmesinde şüphesiz annenin emeği de zahmetinden çok büyüktür. Bu nedenle hamilelikten doğuma ve emzirme dönemine annelerin yükünü azaltacak güzel buluşlar ve tasarımlar yapılmaktadır. Doğum sonrası anne için zor olan emzirme olayı emzirme atleti sayesinde artık çok daha kolay çok daha pratik olmaktadır.

Annenin hem diş ortamda hemde evde emzirme sırasında göğsünü rahatlıkla açarak doğru pozisyonda bebeğe vererek emzirmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden de kıyafetlerini yeteri kadar açması gerekir. Emzirme Atleti ile vücudunun büyük kısmını açmadan direk göğüs kısmını açarak emzirme sağlayama kolaylığı sunmaktadır. Böylelikle büyük bir iş yükü oldukça hafiflemektedir.

Özel Emzirme Atleti

Çitli yapısı ile kolaylıkla açılan emzirme atleti kullanan annenin rahat etmesi için ergonomik bir tasarım sunulmaktadır. Çıplak vücuduna emzirme atletini giymek sureti ile hem süsten hemde atlet ihtiyacını gidermektedir. Aynı zamanda bebeği rahatlıkla ettirebileceği ergonomik bir kıyafettir. Birçok anne tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Bu yönden annenin yükünü oldukça azaltmakta, çocuk için emme işini sağlıklı bir biçimde olmasını sağlayacaktır. Bebek ürünlerine https://www.bebemango.com//emzirme-atleti-k-32.html adresinden erişebilirsiniz.


Haber Merkezi
30.09.2020

Yorum yap

Diğer Haberler