Fadıloğlu’na tam not

Fadıloğlu’na tam not

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Ali Şahin, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, M. Sait Kirazoğlu, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte ilçe genelinde yapılan hizmetleri gezerek yerinde incelemelerde bulundular.

Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğu dile getiren Milletvekilleri, Başkan Fadıloğlu’na hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Fadıloğlu da, “Hayal ederek, hedefleyerek, inanarak, çalışıyoruz, Gece gündüz demeden, Milletimize hizmet için durmadan gayret gösteriyoruz. Hep daha iyisini hedefliyoruz, Şehrimize kazandıracağımız güzel hizmetlerden biri olan Şehitkamil Sanat Merkezi'nde incelemelerde bulunduk” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep milletvekillerine hizmetlerini anlattı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nun toplantı salonunda gerçekleşen brifinge milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Ali Şahin, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, M. Sait Kirazoğlu, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci katıldı.

Fadıloğlu daha sonra “Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için yürüttüğümüz çalışma ve projelerimizle ilgili Milletvekillerimiz Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Ali Şahin, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, M. Sait Kirazoğlu, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ‘ye sunum yaptık” ifadelerini kullandı.

Ahmet Uzer ise şunları kaydetti: ''Şehitkamil Belediyesi ve başkanımız Rıdvan Bey ile ekibinin çalışmalarını yakından izliyoruz. Gerçekten güzel şeyler yapılıyor. Özellikle Kültür ve Kongre Merkezi, Gaziantep'in ihtiyaç duyduğu önemli bir eksikliği giderdi. Şehitkamil'in kentsel dönüşümle ilgili planlarının da tamamlanmasıyla daha güzel bir ilçe hüviyetine kavuşacağına inanıyoruz. Çalışmalarından dolayı başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.''


Mehmet Torun
9.08.2018

Yorum yap

Diğer Haberler