Farklı Kategorilerde Araç Kiralama Hizmetleri

Farklı Kategorilerde Araç Kiralama Hizmetleri

Farklı Kategorilerde Araç Kiralama Hizmetleri

 

Araç kiralayacaksınız fakat güvenilir bir firma ile çalışmak mı istiyorsunuz? Bu noktada sizler için uzun yıllardır sağlamış olduğumuz üst düzeydeki kalitede araç kiralama hizmeti ile ön plana çıkmaktayız. Sizler için sağlamış olduğumuz araç kiralama hizmetlerini her zaman üst düzeyde taşımaya ve de son model araçların kullanıma sunulmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamadan diledikleri araçları diledikleri evlerine kadar teslim etme imkânı ile karşılaşmaktadır. Bütün araçlarımızda trafik sigortası yer alır. Trafik sigortasının en önemli özelliği sizlerin aracı kiraları ben sonra herhangi bir şekilde kazaya karışmanız durumda bütün masrafların trafik sigortası tarafından karşılanmasını öngörür.

Bu noktada tamamen suçun sizden kaynaklanmadığını kanıtlayan trafik sigortası aynı zamanda araçların sadece kirasının ödenmesine kazadan dolayı ortaya çıkabilecek tutarın tamamını veya belirli bir bölümünün olmasına olanak sağlar. Sistemimiz tarafından sizler için hizmete sunmuş olduğumuz bir başka özellik ise havalimanına araç teslimi hizmetidir. İstanbul Yeni Havalimanında, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında, İzmir Adnan Menderes havalimanında ve Ankara Esenboğa havalimanında ki ofislerimizde hizmet verilmektedir. Bu noktada sizler de tanımadığınız bir şehre yolculuk yaptığınızda veya tatil için gitmiş olduğunuz bir şehirde kendi aracınızla seyahat etmek istemediğiniz durumlarda sizler için sunmuş olduğumuz kiralık araç sistemleri sunulur. Bu noktada daha önceden rezerve etmiş olduğunuz araçlarınız iniş yaptığınız havalimanında bulunan ofislerimize yönlendirilmekte ve de şehir içi ve şehir dışı olarak uygun fiyatlarla sunulan bu araçları kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Eksiksiz Araç Teslimi

 

Yol yardım sistemi ile birlikte de yine tanımadığınız bir şehirde sizlerin herhangi bir durumda yardıma ihtiyaç duyduğunda yol yardımı sisteminden yardım alarak en üst düzeydeki hizmete erişebilmeniz olanak sağlar. Sistem tarafından sunulan bir başka özelliğimiz ise limuzin kiralama özelliğidir. Lüks araçlarımızla havalimanı otel gibi bölgelere şoför yardımıyla sizlerin transfer edilmesine olanak sağlamaktayız. Bu ve buna benzer pek yok transfer işlemi ve limuzin kiralama hizmetlerinden yararlanmak için sizler de sitemizi ziyaret edebilir ayrıcalıklı fiyat avantajları ile sunulan bu hizmetlerden daha fazla detaylı bilgiler eşliğinde yararlanabilme imkanından eksik kalmamış olursunuz. Ekonomik araç kiralama özelliği ile birlikte oldukça uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz bütün araçlar her türlü marka ve modelde sizlerin hizmetine sunmakta ve de sizlerin isteğine göre belirlenmiş farklı düzeylerde yine kullanıma sunulmuştur. 2020 yılı itibariyle bütün araçlarımız her türlü muayeneden ve bakımdan geçmiş sürekli olarak herhangi bir şekildeeksiksiz olarak sunulmasına dikkat edilmiştir.

Güvenilir araç kiralama hizmeti ile birlikte 2020 yılı itibariyle sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler geniş bir çapta sunmaya devam ediyoruz. Pek çok şehirde sizlerin erişebilme noktasında kusursuz deneyimlere sahip olabileceğiniz araç kiralama hizmetlerimizi sağlamaya devam ediyoruz. Bütün bu süreçlerde sunulan araçlarımız son derece güvenilir ve hijyenik koşullarda sizlere sağlamaktadır. Her türlü bütçeden insanın erişebilmesine olanak sağlayan araçlarınız da yer alan bakım ve muayene tescilli belgeler tamtakır ruhsat ve de tertemiz bir araç sizleri bekliyor araçların içerisinde yer alan her türlü aksan %100 çalışmak da ve de sizlerin kullanılması için hazırda beklemektedir. Aynı zamanda motor bölümünde her türlü bakımının yapılması sizlerin yolda kalmasına engel olmakta ve de kaza riskini en aza indirmektedir.Nitekim bagaj kısmında yer alan ilk yardım çantası yedek lastik gibi parçalarında eksiksiz olarak bagajdaki yerini alması da bütün bu süreçlerde herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamamanıza olanak sağlar. Sizlerde bu ve buna benzer pek çok hizmetini yer almış olduğu internet sitemiz üzerinden ayrıcalıklı fiyat avantajları ile araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz veya 0850 5150 322 nolu telefonu arayarak % 5 extra indirim hakkı kazanabilirsiniz.


Haber Merkezi
13.11.2020

Yorum yap

Diğer Haberler