Fatma şahinden Ahmet Uzer ile ilgili SON DAKİKA açıklaması....

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin GAZİRAY’ın test sürüşü sırasında Milletvekili Ahmet Uzer’in gündem olan ve tepki çeken sözleri hakkında ilk kez konuştu.
Fatma şahinden Ahmet Uzer ile ilgili SON DAKİKA açıklaması....

24 TV’ye konuk olan Şahin konu hakkında şöyle konuştu; “Gaziaray’ın test sürüşü sırasında herkes de çok büyük bir heyecan var. O ortam içerisinde arkada yüzlerce insan var, kimsenin ne söylediğinin duyulması mümkün değil.. Biz önde tamamen Abdulhamit Gül Bakanımızla birlikte ray değiştirme , korna çalma, bu test sürüşünü yapmanın büyük bir heyecanı içerisindeyiz. Maalesef bir gün sonra sosyal medyada arkada bir kişinin söylediği bir söz…

"HAD AŞAN, ASLA KABUL EDİLEMEZ İFADELER"

Asla kabul edilemez eğer o anda o gürültülü ortam olmasaydı ilk başta Bakanımız ve biz gerekli tepkiyi verirdik. Çünkü biz insanı yaşat ki devlet yaşasın , yaratılanı yaratandan ötürü seven anlayışın mensuplarıyız. Had aşan asla kabul edilemez ifadelerdir. Bunu söyleyen kişiyle ilgili de gerekli çalışmalar yapılacaktır. Ama bizim orada, o ortam içindeki mutluluğumuz heyecanımız tamamen bu işi başarmış olmamızın mutluluğu ve heyecanı üzerinden yaşandı.”


Haber Merkezi
27.03.2019


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler