Fatma Şahin'den Şırnak çıkarması

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin ekibi ile beraber Şırnak çıkarması yaptı
Fatma Şahin'den Şırnak çıkarması

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin ekibi ile beraber Şırnak çıkarması yaptı.

Şahin; Şırnak’ta Valilik ve Belediye Başkanlığını ziyaret edip yerel yönetim çalışmaları üzerine değerlendirmede bulundu. Şahin; Şırnak ziyaretinde Ak Parti İl Başkanlığını da ziyaret etti.

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka’yı ziyaretinde Şırnak’ın Ak Parti’ye geçişinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediyedeki toplantıda Şırnak’taki belediyecilik çalışmaları değerlendirilip bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca çalışmaların geleceğine ilişkin planlama yapıldı. Fatma Şahin daha sonra Ak Parti Şırnak İl Başkanlığını ziyaret etti. Şahin; çok başarılı bir çalışma ile Türkiye’nin en yüksek oy oranlarından biriyle yerel seçimleri kazanan Şırnak İl Teşkilatını başarılarından dolayı kutladı.

Fatma Şahin, Şırnak’ta bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.


Mehmet Demir
22.08.2019


Yorum yap

Diğer Haberler