FLAŞ...FLAŞ... Ali Gür’ün eşi Mehtap Yılmaz’a büyük şok

Yeni Akit gazetesi yazarı Mehtap Yılmaz’ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yönelik eleştirilerinin yer aldığı bugünkü yazısı kaldırıldı.
FLAŞ...FLAŞ... Ali Gür’ün eşi Mehtap Yılmaz’a büyük şok

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür’ün eşi Mehtap Yılmaz’ın bugünkü yazısı gazeteden çıkarıldı. Yılmaz “Abdullah Gül yazıklar olsun!” başlıklı yazısında, “Ne diyor Bay Gül? ‘Ben hayatımı devlete hizmet ederek geçirmiş eski bir Cumhurbaşkanıyım.’ Eeee, yani? ‘Önemli konularda görüşlerimi halkla paylaşmakta tabi ki bir sorumluluk benim için.’ E tamam, biz de millet olarak tam da bunu bekliyorduk. Ama sen ne yapıyorsun? Susman gereken yerde konuşup, konuşman gereken yerde susuyorsun. Kendi takım arkadaşlarına, milletine değil, muhalefet tribünlerine, Avrupa'ya oynuyorsun. Mesela Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden, etrafı yakıp yıkan, kaldırım taşlarını söken darbeci Gezi Vandallarını polis yakaladığında, sen sokağa saldın. Lakin 28 Şubat mağdurları...” ifadelerini kullandı.

Mehtap Yılmaz’ın yazısına gazetede yayımlanmasının ardından internet sitesinde yer verildi, ancak bir süre sonra yazı kaldırıldı.


Haber Merkezi
28.03.2018

Yorum yap

Diğer Haberler