FORTUNE 500’DE ALTUNKAYA RÜZGARI

Türkiye’nin ihracat şampiyonu Altunkaya Grup bünyesinde faaliyet gösteren Altunkaya İnşaat ve Nakliyat, Gıda ve Ticaret A.Ş. ve Lidersan Sağlık ve Gıda Ürünleri A.Ş.Fortune 500, Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi arasında iki şirketiyle girdi.
FORTUNE 500’DE  ALTUNKAYA RÜZGARI

 Altunkaya ve Lidersan Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkan Mahsun Altunkaya Fortune 500’de holding bünyesinde faaliyet gösteren iki firmamızın yer almasının kendileri için önemli olduğunu ifade etti. 

Altunkaya Grup, pandemi sürecinde de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Sürdürülebilir üretimin ve istihdamın için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Altunkaya ve Lidersan Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkan Mahsun Altunkaya Fortune 500’de holding bünyesinde faaliyet gösteren iki firmamızın yer almasının kendileri için önemli olduğunu ifade ederek “Türkiye’de iç piyasa pazar payımızın artırılması yönünde ciddi çalışmalarımız sürüyor. Yeni yapılanmamızın olumlu dönüşlerini alıyoruz. Modern teknolojiye yönelik yatırımlarımız devam ediyor. Ülke kalkınmasına kendi sektörlerimizde katkı sağlamak, yüksek teknolojiye dayalı üretimin arttırılması, beraberinde istihdamın da geliştirilmesi için çalışıyoruz. Pandemi sürecinde de üzerimize düşenleri gerçekleştirdik, bundan sonraki süreçte de sürdürülebilir istihdam ve üretim için elimizden genleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Gaziantep’in en gözde firmaları arasında yer alan ve Altunkaya Grup bünyesinde faaliyet gösteren şirket sağladığı istihdam ve katma değer yanında ihracatta da isminden sıkça söz ettiriyor. MEHMET DEMİR


Haber Merkezi
5.07.2020


Yorum yap

Diğer Haberler