Gaziantepspor’dan valiye ziyaret

Gaziantepspor’dan valiye ziyaret

 

Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin, Futbol Şube Sorumlusu Bülent Işık ve As Başkan Güney Dağdeviren, ilimiz yeni valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

Geldiği günden bu yana açıklama ve yaklaşımlarıyla şimdiden halkın sevgisini kazanan Vali Davut Gül, makamında Gaziantepspor Kulübü Başkanı ve Yönetimini kabul etti. Valilikte yapılan ziyarette Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin, “hayırlı olsun” temennisinde bulunurken Kırmızı-Siyahlı takım hakkında bilgiler verdi. İçinde bulundukları zor durumu Vali Gül’e anlatan Şahin, görüşmülerin oldukça olumlu geçtiğini ifade etti.

 

VALİ GÜL DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

 

Gaziantepspor Kulübü Başkanı ve Yönetimini kabul eden vali Gül, resmi sosyal medya hesabından şehrimizin takımlarına destek çağrısında bulundu. Vali Gül; “Gaziantepspor forma ve kombine kartlarımızı aldık. Taraftarlarımızında desteğide önemli” diyerek destek çağrısında bulundu. Vali Gül’ün Gaziantepspor’a gereken desteğin sağlanması konusunda çalışmaların yapılacağını ve taraftarların takımlarına destek olması gerektiğini ifade ettiği belirtildi.

 

MAÇA GİDECEK

 

Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin, Vali Davut Gül’ü bu hafta oynanacak Manisa maçına davet etti. Ayrıca Vali Davut Gül’e forma ve kombine hediye edilirken Pazar günü oynanacak Manisaspor maçına geleceği belirtildi.  Eyup Özkan 

 

 

 


Haber Merkezi
8.11.2018

Yorum yap

Diğer Haberler