Girişken’in en mutlu günü

TMMOB Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi'nin genç başkanı Hasan Özgür Girişken, hayatını bankacı Ceyda Ölçer ile birleştirdi.
Girişken’in en mutlu günü

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in nikahı kıydığı törende genç çiftlerin şahitliklerini ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, ünlü mimar Oruç Çakmaklı ve aile yakınları yaptı.

Gaziantep'in tanınmış avukatlarından, siyasetçi Hayri Girişken'in oğlu Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Özgür Girişken, hayatını muhteşem bir nikah ve düğün töreniyle Ölçer Ailesinin güzel kızları Ceyda ile birleştirdi.

KİMLER NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI?

Teymur Otel'de düzenlenen çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken nikah şahitliklerini ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi eski Başkanı Sıtkı Severoğlu, ünlü mimar Oruç Çakmaklı, CHP Şehitkamil Meclis Üyesi Zeynel Güçyetmez  ve aile yakınları yaptı. Nikahı kıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin evlilik cüzdanını geline ve damada birlikte verdi.

ŞAHİN'İN SÖZLERİ GÜLDÜRDÜ

Teymur Otel'de düzenlenen nikah ve düğün törenine mimar ve mühendislerin yanısıra iş ve siyaset dünyasından da çok sayıda isim katıldı. Çiftçin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi eski  başkanı Sıtkı Severoğlu, ünlü mimar Oruç Çakmaklı'nın da nikah şahitleri arasında olduğu törende, Fatma Şahin'in Özgür Girişken'e "Sonunda sana evet dedirttireceğim" sözleri güldürdü. Şahin, çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını geline verdi.

MUTLULUK VE HEYECAN BİR ARADA

Nikah töreninin ardından sahneye çıkan çiftin mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okunurken, davetliler sanatçının söylediği birbirinden güzel şarkılarla geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

MEHMET TORUN


Haber Merkezi
13.05.2018

Yorum yap

Diğer Haberler