Halı yıkamanın tek adresi

Gaziantep’te halı yıkama sektörüne yeni bir boyut kazandıracak Rezzak Halı Yıkama hizmete açıldı
Halı yıkamanın tek adresi

Gaziantep’te halı yıkama sektörüne yeni bir boyut kazandıracak Rezzak Halı Yıkama hizmete açıldı. Girişimci Kemal Kolsuz tarafından kurulan işletme iş disiplini ile kentte halı yıkamada lider olmaya hazırlanıyor. Kolsuz, “Şahinbey’de vatandaşlarımızın halı, yorgan, battaniyelerini en kaliteli şekilde yıkayacağız" dedi.

Gaziantep’in merkez ilçelerinden Şahinbey’de yıkama sektöründe faaliyet gösteren Rezzak Halı Yıkama hizmete açıldı. Gaziantepli girişimci Kemal Kolsuz’un kurduğu Rezzak Halı Yıkama, Güneş Mahallesi’nde yıkama sektörüne iddialı bir şekilde girdi.

GAZİANTEP’TE LİDER FİRMA OLACAK

Firma kurucusu Kemal Kolsuz, kentte halı yıkamada lider olmaya hazırlandıklarını söyledi. “Günlük yaşamda sokaktan topladığımız kir ve pislikler aslında bizleri hiç bırakmıyor” diyen Kolsuz, “Ayak bastığımız halılarımız, dışarının pisliğini en çok taşıyan ev eşyası olmaktan kurtulamıyor. Bunun çözümü: Nitelikli ve ayrıntılı temizlik” diye konuştu.

MÜŞTERİ SAĞLIĞI VE MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

Bu sebeple Daima müşteri sağlığını ve memnuniyetini ön planda tuttuklarını ifade eden Kolsuz, şunları kaydetti: “Evlerinizi süsleyen ve bizler için özel değeri olan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Bu sebeplerden dolayı kaliteden ödün vermeyen profesyonel Rezzak Halı Yıkama firması olarak hizmetinizdeyiz.”

Kolsuz, Rezzak Halı Yıkama’nın iş disipliniyle halı yıkamada öncü ve lider olma yolunda da emin adımlarla ilerlediğini sözlerine ekledi.

MEHMET TORUN


Haber Merkezi
11.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler