Haluk Kalyoncu evlendi

Kalyoncu ve Demirören ailelerinin mutlu günü...
Haluk Kalyoncu evlendi

Gaziantep’in tanınmış isimlerinden Hasan Kalyoncu’nun oğlu, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Haluk Kalyoncu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.

Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören ile merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu  iki bine yakın davetlinin katıldığı törenle dünyaevine girdi.  Demirören ve Kalyoncu ailesinin düğünü için Çırağan Sarayı'na kış bahçesi yapılırken Erdoğan ailesi de çiftin şahidi oldu. Nikahı ise Mevlüt Uysal kıydı.

KASIM AYINDA NİŞAN TAKILMIŞTI

Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören ile merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu evlendi. Kasım ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yüzüklerini takmasıyla nişanlanan Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu düzenlenen düğünle evlendi. Çırağan Sarayı’nın dışına yapılan kış bahçesinde düzenlenen gecede çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı.

DÜĞÜNE GAZİANTEP’TEN YOĞUN KATILIM

Geceye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Strateji ve Cumhurbaşkanlığı Bütçe Başkanı​ Naci Ağbal, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve UEFA Başkanı Aleksander Čeferin başta olmak üzere siyaset, iş, spor, medya ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra Gaziantep’ten de çok sayıda davetli ile yaklaşık 2 bine yakın davetli katıldı. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini hâlâ devam ettiren Mevlüt Uysal kıydı.

MEHMET DEMİR


Mehmet Demir
14.04.2019


Yorum yap

Diğer Haberler