iş adamı Muhittin Bay, aday adaylık başvurusunu yaptı

Bay, Şahinbey'den aday adaylık başvurusunu yapan ilk isim oldu.
iş adamı Muhittin Bay, aday adaylık başvurusunu yaptı

Kürşat Güvenlik Yönetim Kurulu üyesi Muhittin Bay, Ak Parti’den Şahinbey ilçesi belediye başkan aday adaylığı başvurusu yaptı. Bay, kalabalık bir grup ve ailesi ile birlikte Ak Parti Şahinbey Başkanlığına gelip, belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Bay, “Gazi Şehrimiz ve adını Kutsal şehidimiz Şahinbey’den alan ilçemiz için hizmete talibim. Kurulduğu günden bu yana yerel yönetimde ve belediyecilikte dünyaya çok önemli örnekler sunan Ak Partimizin bu başarılarını ve bayrağını yürütmek için adayım” dedi.

HER ZAMAN ÜRETTİK, PAYLAŞTIK VE ÖNCE MEMLEKET İÇİN ÇALIŞTIK

Başvuru sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Muhittin Bay, “ Aydınlık Türkiye’miz, Cumhurbaşkanımız ve Ak Partimiz sayesinde 17 yıla yakın bir süredir, refah mutluluk için yaşamakta kalkınmakta ve güçlenmektedir. Bizler milli birliğimiz ve milletimizin refahı için her gün daha çok çalışmakta ve üretmekteyiz. Ben Gaziantepli bir kardeşiniz olarak yıllardır Gaziantep’imize ve memleketimize, iş dünyasında 20 yıldır hizmet etmekteyim. Memleketimizin en köklü ailelerinden Kayıboyu Karakeçili Aşireti Alibayramoğullarına Mensup Bay Ailesinin ileri gelenlerinden Fayat BAY’ın en büyük oğluyum. Evliyim ve 4 çocuk babasıyım. Hukukçuyum, Gaziantep’te ve değişik illerimizde hizmet sektöründe kendi alanının lideri olan aile şirketimizde yönetici olarak çalışmaktayım. Ailemiz ve şirketimiz yıllardır Gazi Şehrimizin ve memleketimizin hizmetindedir. Her zaman ürettik, paylaştık ve önce memleket için çalıştık. Bu gün köklerimizden, ailemizden, kültürümüzden ve iş hayatından öğrendiklerimizi Şahinbey ilçemizin geleceği için sunmaya hazır olarak karşınızdayım. Bu memleketin evladıyım bu memlekete hizmete adayım. Geçtiğimiz yıllarda partimize değişik alanlarda hizmet ettim. Milletime ve Şehrime olan inancım ile istihdam ürettim, iş kaynağı aş kaynağı yaratmak için çok çalıştım ve çalışıyorum” dedi.

PROJELERE DÖKMEK İÇİN BURADAYIM

Kurulduğu günden bu yana yerel yönetimde ve belediyecilikte dünyaya çok önemli örnekler sunan Ak Parti’nin bu başarılarını ve bayrağını yürütmek için aday olduğunun altını çizen Bay, şöyle devam etti: “ Bu gün sizlerin huzurunda bir başkan aday adayı olarak bulunmak benim için büyük bir gurur ve onur. Önceliği her zaman millete hizmet olan bizler için adaylıklar ve makamlar sorumluluk ve çok çalışmak demektir. Gazi Şehrimiz ve adını Kutsal şehidimiz Şahinbey’den alan ilçemiz için hizmete talibim. Kurulduğu günden bu yana yerel yönetimde ve belediyecilikte dünyaya çok önemli örnekler sunan Ak Partimizin bu başarılarını ve bayrağını yürütmek için adayım. İş dünyasında edindiğim çok önemli tecrübelerimi, 300 yıldır bu topraklarda yaşayan atalarımın deneyimlerini, tüm Avrupa’yı ve dünyayı karış karış dolaşmış etüt etmiş, yerli ve milli bir kardeşinizin bilgi birikimini adım adım şehrimiz ve Şahinbey ilçemiz için projelere dökmek için buradayım. Başka partilerde adaylar için öncelik kazanmak olabilir bizim için ve benim için öncelik millete hizmet, memlekete hizmettir. Anadolu’nun ve Ortadoğu’nun sanayi, kültür, ticaret merkezi konumundaki Gaziantep’imizin ve Şahinbey İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, aday adayıyım. Desteğinizle yeniden doğacak ilçemiz, memleketin, Avrupa’nın, dünyanın örnek ilçesi olacak Şahinbey’imiz için buradayım. Memleketinizin bir evladı, bir kardeşiniz olarak buradayım. Tüm aday arkadaşlarıma, tüm partililerimize ve çok kıymetli vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. 2019 yerel seçimlerinin milletimize ve memleketimize, hayır ve güzellikler getirmesini diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun !”

MEHMET TORUN


Haber Merkezi
9.11.2018

Yorum yap

Diğer Haberler