İktidar ve muhalefet Nikahta bir araya geldi

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın kızı Deniz Gökdağ, dünya evine girdi. Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek nikah töreninde iktidar ve muhalefet bir araya geldi. Siyasilerin yoğun ilgi gösterdiği nikahta 10’dan fazla..
İktidar ve muhalefet  Nikahta bir araya geldi

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın kızı Deniz Gökdağ, dünya evine girdi. Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek nikah töreninde iktidar ve muhalefet bir araya geldi. Siyasilerin yoğun ilgi gösterdiği nikahta 10’dan fazla kişi şahitlik yaptı.

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın kızının düğünü iktidar ve muhalefeti bir araya getirdi. CHP'li Engin Altay, Veli Ağbaba, Muharrem İnce’nin ve şahitliğini yaptığı nikahı AK Parti'li Fatma Şahin kıydı.

NİKAHI ŞAHİN KIYDIRDI

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın kızının nikahı AK Parti ve CHP'yi bir araya getirdi. Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde genç çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Fatma Şahin kıydırırken nikah şahidi ise CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu oldu.

CHP'Lİ ALTAY, FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Nikahta çekilen fotoğrafları Engin Altay Twitter’dan "Gaziantep milletvekilimiz Mehmet Gökdağ'ın kıymetli kızı Deniz ile eşi Selim'in nikahina şahitlik ettik. Genç çifte ömür boyu mutlu bir yaşam diliyorum." notuyla paylaştı.


Mehmet Torun
16.04.2018

Yorum yap

Diğer Haberler