İş dünyası'ndan Gaziantepspor'a destek

Önceki gün Valiliğin organize ettiği toplantıda gündem Gaziantepspor'du..
İş dünyası'ndan Gaziantepspor'a destek

Vali Davut Gül, önderliğinde yapılan toplantıda iş dünyası Gaziantepspor'a destek sözü verdi. Onursal Başkan Adil Sani Konukoğlu; "Sanayiciler olarak, şahsım olarak da bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Bu tablo da görüyorum bu işin çok daha ilerlere gideceğini düşünüyorum."

SANAYİ VE TİCARET ODASINDAN DESTEK

Gaziantepspor'un herkes için büyük bir değer olduğunu kaydeden Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, "Her zaman olduğu gibi bu zamana kadar Gaziantep F.K'ya sahip çıkan sanayicilerimize çağrıda bulunuyorum " derken Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, "Biz Bursa'da şampiyonluğu kaçırdığımızda nasıl üzüldüysek bir sonra ki yıl yaşadığımız şampiyonluğumuzda o kadar mutlu olmuştuk. Bir daha o üzüntüyü yaşamamak adına Gaziantep'in süper ligde devamlılığını sağlanması açısından desteğe ihtiyacı var. Nasıl ki 122 yıldız biz bu şehrin ticaret odasıyız, Gaziantepspor'da bu şehrin en büyük takımı. Bütün üyelerime çağrımdır güzel günlerde sevinmek adına hep birlikte takımımıza destek olalım."

ŞİMŞEK'TEN EMPERA HALIYA TEŞEKKÜR

Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek, "Empera Halıya Basketbol takımımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu tür kurumlarımız Gaziantep şehrinin sporuna destek olduklarında daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum" diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
20.11.2020

Yorum yap

Diğer Haberler