Kandemir’den kritik ziyaret

Kandemir’den kritik ziyaret

Seçim startını veren Ak Parti’de Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, bugün Gaziantep’e geliyor. Kandemir Gaziantep’te il yönetimi ve ilçe başkanlarının yerel seçimler öncesi nabzını tutacak.

 

Yerel seçime hazırlıkları için start veren Ak Parti Gaziantep teşkilatında, bugün genel merkezden önemli bir misafir var. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Gaziantep’e gelip incelemelerde bulunacak.

 

Toplantılar yapacak

 

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Kandemir, Gaziantep programında ilk olarak il başkanlığını ziyaret edecek. İl Yönetim Kurulu ile yapılacak olan toplantıya, tüm üyelerin katılımın zorunlu olduğu öğrenildi. Kandemir, il başkanlığında Eyüp Özkeçeci ile görüşmesinin ardından, yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu. Kandemir’in, ilçe başkanları ile ayrı bir toplantı programı bulunuyor.

 

Teşkilatı dinleyecek

 

Kandemir’in Gaziantep programında İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ile yerel seçimlere dair görüş alışverişinde bulunacağı öğrenildi. Kandemir’in Gaziantep programının ardından Şanlıurfa’ya geçeceği ifade edildi. Mehmet Demir


Haber Merkezi
11.10.2018

Yorum yap

Diğer Haberler