Karcemarskas’dan yine vefa örneği

Karcemarskas’dan yine vefa örneği

 

Gaziantepspor’dan ayrıldıktan sonra alacaklarından dolayı takımı FİFA’ya şikayet eden Litvanyalı Milli kaleci eski takımının ceza alacak olmasına gönlü razı olmadı ve yine bir vefa örneği gösterdi.

Önceki gün dosyanın saat 17.00’a kadar çekilmemesi halinde Gaziantepspor puan silme cezası alacaktı. Ancak Karcemarskas ile yapılan görüşmeler sonrası efsane kaleci yine örnek bir davranış göstererek dosyasını çekti ve Kırmızı-Siyahlı takımın ceza almasını önledi.

 

KULÜPTEN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI

 

Karcemarskas’ın dosyasını çekmesiyle birlikte bu cezadan kurtulan Gaziantepspor, kulüp resmi sitesinden teşekkür mesajı yayınladı. Kulüp Başkanı Hasan Şahin; “Kulübümüzün yaşadığı bu zor günlerde büyük bir vefa örneği göstererek Kulübümüze FIFA tarafından -6 Puan ceza verilmesi kararını durduran efsane Kalecimiz Zydrunas Karcemarskas’a gösterdiği bu örnek davranışından dolayı teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dilerim. Ayrıca Gaziantepspor’umuzu tekrardan ayağa kaldırma yolunda var gücümüz ile çalıştığımız bu zor süreçte, Kulübümüzde görev almış olan tüm eski futbolcularımız ve teknik adamlarımızdan aynı şekilde Gaziantepspor’a ve bizlere yardımcı olmasını rica ederiz” açıklamasında bulundu. Hüseyin Torun

 


Haber Merkezi
8.11.2018

Yorum yap

Diğer Haberler