Kılıçdaroğlu Gaziantep’e geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Kasım ‘da Gaziantep’e geliyor. Kılıçdaroğlu’nun kentte sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştireceği öğrenildi
Kılıçdaroğlu Gaziantep’e geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Kasım ‘da Gaziantep’e geliyor. Kılıçdaroğlu’nun kentte sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştireceği öğrenildi. Partisinin oyunu artırma potansiyeli olan 24 il için özel strateji hazırlayan Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep’e geliyor. 8 Kasım’da kente gelecek olan Kılıçdaroğlu, burada bir takım temaslarda bulunacak.

CHP’de partinin oyunu artırma potansiyeli olan 24 ile ilişkin “İstanbul modeliyle” özel bir strateji izlenmesi benimsendi. Milletvekilleri görevlendirildikleri 24 ilde sürekli olarak vatandaşlarla yakın iletişim kurarak, CHP’nin ildeki etkinliğini artıracak. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda CHP Milletvekilleri Gaziantep’e gelerek, partililer ve iş dünyası temsilcileri ile bir araya gelerek rapor hazırlamıştı. 

GAZİANTEP’TE OY POTANSİYELİ VAR

 24 Haziran seçimlerinde Gaziantep’te istediği oy oranına ulaşamayan CHP, 31 Mart seçimlerinde ise Araban ve Karkamış Belediyelerini kazanmıştı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin oyunu artırma potansiyeli gördüğü Gaziantep’e gelecek.

8 KASIM’DA GELİYOR

8 Kasım’da şehre ayak basacak Kılıçdaroğlu’nun aynı zamanda yaklaşan kongreler öncesi parti il ve ilçe yöneticileri ile bir toplantı yapması da bekleniyor. Ziyaret takvimiz henüz açıklanmayan Kılıçdaoğlu’nun iş dünyası temsilcilerini yanı sıra STK ve vatandaşlarla da görüşmesi bekleniyor.

 


Mehmet Torun
4.11.2019


Yorum yap

Diğer Haberler