Ligi ilk 5'te bitirmeye çalışacağız

Ligi ilk 5'te bitirmeye çalışacağız

Süper Ligdeki ilk galibiyetini almak isteyen Gaziantepsor'da As Başkan Müslüm Özmen, yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulunurken hedeflerinin bu sezonu ilk 5'te bitirmek olduğunu söyledi.

İllegal yayınlar konusunda rahatsızlığını dile getiren Özmen, sporseverlere “İllegal yayın kullanma, kulübünün geleceğini karartma” diyerek bu konuda destek isterken takımın hakkında da değerlendirmede bulundu.  Özmen, "Yedi aydır tek mağlubiyet aldık. O da Galatasraay maçıydı. Ardından üç beraberlik aldık ve bu sezon ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Geçen sezon iyi bir kadro kurmuş fakat bu manada geç kalmış ve ilk maçımızda Fenerbahçe’ye yeilmiştik. Bu sezon ise transferleri mümkün oldukça erken kadromuza kattık ve faydasını gördük. Bu kadrodan beklentilerimiz büyük ve ligi ilk beşte bitirmek için çalışacağız.”

MİLLİ ARA KAYNAŞMA ADINA ÖNEMLİ

Milli aranın takımın kaynaşması anlamında çok önemli olduğunu belirten asbaşkan, “Biz Gaziantep’e gelen herkesi kucaklıyoruz. Bu da oyuncularımızın adapte olması konusunda çok önemli bir faktör. Mirallas ile birlikte kadroya katılan yeni isimler, milli arada antrenman eksiklerini gidermek için çalıştılar. Umarım hazır hale gelirler.”

MİRALLAS'I UZUN SÜRE BURADA KALMASINI İSTİYORUZ

Mirallas transferinin detaylarını aktaran Müslüm Özmen “Uzun zamandır kendisine takip ediyorduk. Özellikle transferin son günün bekledik ve nispeten bu transferi hesaplı bir şekilde tamamladık. Herhangi bir bonservis bedeli ödemedik. Sosyal medya ekibimiz inanılmaz bir çalışma yaptı ve baklava temalı video ile tüm dünyada büyük ses getirdi. Mirallas’ın uzun yıllar Gaziantep’te kalmasını istiyoruz.”

SUMUDİCA RENKLİ BİR KİŞİLİK

Müslüm Özmen, teknik direktör Sumudica ile ilgili olarak da, ”O çok renkli bir kişilik. Ben futbolun şov tarafını seviyorum. Sumudica ile zaman zaman kültürel farklılıklardan dolayı sıkıntılar oluyor ama birlikte bir yola çıktık. Zaman zaman çıkışlar olsa da her zaman diyalog yolunu izliyor ve daha dikkatli olması yönünde tavsiyelerde bulunuyoruz” diye konuştu. Spor Merkezi

 


Haber Merkezi
15.10.2020


Yorum yap

Diğer Haberler