Mehmet Altıparmak'tan öğrencilere altın gibi nasihatlar

Programın sonunda genç öğrenciler, teknik direktör Mehmet Altıparmak ve futbolculara çiçek takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler
Mehmet Altıparmak'tan öğrencilere  altın gibi nasihatlar

Gazişehir Gaziantep Çamlıca'da

 

Gazişehir Gaziantep, Çamlıca Anadolu Lisesinde panele katıldı.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile birlikte futbolculardan İgor, Oğulcan Çağlayan ve Oğuz Ceylan Gaziantep Çamlıca Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelirken oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı. Oldukça coşkulu bir ortamda gerçekleştirilen söyleşide, öğrenciler futbolculara ve teknik direktör Mehmet Altıparmak'a sorular sorarak merak ettiklerini öğrenirken zaman, zaman oldukça zor anlar yaşattılar. Sorular karşısında zaman zaman zor anlar yaşayan futbolcuların tavırları, öğrencilerin büyük ilgisini çekerken oldukça güzel bir söyleyişi oldu.

 

ÇİÇEKLERLE UĞURLADILAR

 

Programın sonunda genç öğrenciler, teknik direktör Mehmet Altıparmak ve futbolculara çiçek takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Oğulcan Çağlayan ise öğrencilerle çektiği selfie ile bu anı ölümsüzleştiren isim oldu. Futbolcular ve teknik direktör Mehmet ALtıparmak program sonunda, büyük bir coşkuyla okuldan alkışlar eşliğinde çıktılar. Öğrenciler sezon sonunda Kırmızı-Sİyahlı takımdan şampiyonluk sözünü de aldılar.

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, genç öğrencilere hayatlarının hiç bir bölümünde sporu eksik etmemeleri gerektiğini söyledi. Altıparmak; "Bu kadar coşkulu bir öğrenci kitlesi beklemiyorduk. Bundan dolayı katılan tüm kardeşlerimize ve hocalarımıza teşekkür ederim. Futbola gelecek olursak, eğer sporla ilgileniyorsak lütfen branş ayrımı yapmayın. En büyük hobiniz sporla uğraşmak olsun, ister basketbol ister voleybol. Ama hayatınızın bir parçasını kesinlikle spora ayırın ve yaptığınız her şeyden zevk alın. Tabi bunların yanında derslerinizi de ihmal etmeden, götürebilmeniz gerekiyor. Maçlarımızda da bu coşkulu kalabalığı yanımızda görmek istiyoruz."

ALTIPARMAK'TAN ŞAMPİYONLUK SÖZÜ

Sezonun son altı haftasına girildiğinin hatırlatılması üzerine Mehmet Altıparmak, "Gaziantep şehrinin beklentisinin farkındayız. Gerçekten şuan her şeyiyle inanılmaz bir kulüpte çalışıyorum. Alt yapı yatırımlarnın, imkanlarının bile şuan Türkiye'nin hiç bir takımında olduğunu düşünmüyorum. Tüm bunlarla birlikte bu şehre, camiaya şampiyonluk yaşatabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Umut ediyorum ki, Mayıs ayında inşallah bu şampiyonluk sevincini hep birlikte yaşayacağız."

OĞULCAN ÇAĞLAYAN'IN GAZİANTEP AŞKI

Türk futbolunun yıldız isimlerindenden Oğulcan Çağlayan, her fırsatta olduğu gibi Gaziantep'e olan aşkını dile getirdi. Sempatik tavırlarıyla da sürekli salondan alkış alan genç futbolcu, "Ben Gaziantep'e henüz 16 yaşında geldim ve ilk Süper Lig maçıma da burada çıktım. Unutulmayacak hatıralara sahibim ve bu şehre hala kendimi borçlu hissediyorum. Umut ediyorum ki şampiyon olarak hepinize olan borcumu da şahsım adına ödemek istiyorum. Sizlerin varlığı hepimize her zaman güç veriyor"

İGOR ŞEHRİMİZE HAYRANLIĞINI DİLE GETİRDİ

Brezilyalı  futbolcu İgor,  öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği isimlerden biri oldu. Brezilya mutfağı mı, Gaziantep mutfağı mı? sorusuyla da karşılaşan genç oyuncu, "Öncelikle bu ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten geldiğim günden bu yana burada inanılmaz sıcak karşılandım ve bu benim performansımı da etkiliyor. Yemekleri kıyaslayacak olursak Gaziantep mutfağı gerçekten çok üst düzey seviyede. Zaman zaman acı yemekler karşısında zorlansam da burayı her şeyiyle çok seviyorum. Futbolcu olmanın zor yanlarından birisi de ailemden uzak kalmam oluyor. Sezon başından bu yana buradayım ve bir yıldır sadece 4 gün ailemi görebildim. Onları gerçekten çok özlüyorum ve buradaki başarılarımla onları gururlandırmak istiyorum"

OĞUZ CEYLAN; "GAZİANTEP BEKLENTİLERİMİN ÜSTÜNDE ÇIKTI"

Takımın devre arası transferlerinden Oğuz Ceylan, böylesine bir kulüpte forma giydiği için mutluluğunun altını çizerken, "Gerçekten Gaziantep şehri beklentilerimin üzerinde çıktı. Camiamızın gücünün farkındaydım ve gelince de gördüklerim beni çok etkiledi. Tabii ki amacımız burada her arkadaşım gibi şampiyon olabilmek. Biz bunun için elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz" diye konuştu.  Eyup Özkan

 

 

 

 


Haber Merkezi
12.04.2019


Yorum yap

Diğer Haberler