Mehmet Şimşek, Sertaç Karaalp’in konuğu oldu

Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi için Bursa’ya gelen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i akşam yemeğinde ağırladı.
Mehmet Şimşek, Sertaç Karaalp’in konuğu oldu

Alpiş Group bünyesinde yer alan Tavacı Recep Usta’da Sertaç Karaalp’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Alpiş Group Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Karaalp, Kerim Karaalp ve Selim Karaalp katıldı.

“SERTAÇ KARAALP’TEN MAHMET ŞİMŞEK’E SUNUM”

Samimi bir atmosferde gerçekleşen buluşmada Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, projeleri hakkında Şimşek’i bilgilendirdi. Görüşmede; son projeleri Tuana Evleri ve Silva Balat’ı tamamladıklarını, 7 ay önce temeli atılan ‘Alpiş Aden House’ projesinde ise yüzde 50’yi geçtiklerini ifade eden Karaalp, satışlarda da çok iyi gittiklerini ifade etti. Şimşek’e Bursa’daki ve ülkedeki inşaat sektörünün son durumuyla ilgili görüşlerini de aktaran Karaalp, hükümetin verdiği destek ve sağladığı kolaylıklarla sorunları daha rahat aştıklarını da sözlerine ekledi. Karaalp’in sunumlarını dinleyen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek örnek ev sahipliği için Sertaç Karaalp’e teşekkür etti. Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, yemeğin ardından Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i İstanbul’a uğurladı. 
Haber Merkezi
13.03.2018

Yorum yap

Diğer Haberler