MHP İl yönetiminden Belediye Başkanı Sarı’ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, il ve Nizip ilçe yönetimiyle birlikte Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ziyaret etti.
MHP İl yönetiminden Belediye Başkanı Sarı’ya ziyaret

AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ve MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak’ın da hazır bulunduğu ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Sarı, (MHP) Gaziantep İl Başkanı Sayın Cahit Çıkmaz ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Kardeşlik ilişkileri çerçevesinde el ele vererek Nizip’e hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Sarı, ‘’Vatandaşlarımızın ilçemiz genelinde arzu ettiği güzelliklere kavuşması için hep birlikte gayret edeceğiz. Gece gündüz demeden, kardeşlik hukuku içerisinde el ele, gönül gönüle çalışacağız. Bu vesileyle bizleri ziyaretiyle onurlandıran MHP il ve ilçe yönetimine teşekkür ediyor görevlerinde başarılar diliyorum’’ dedi.

Partisinin Gaziantep ve ilçelerindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MHP İl Başkanı Çıkmaz ise,  ‘’Cumhur İttifakımızın kurulduğu ve o ruhun birleştiği günden itibaren genel başkanlarımız, liderlerimiz el ele, omuz omuza yürüyor. Biz de aynı heyecan ve şevkle birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bu sebeple bizleri güzel bir şekilde karşılayan Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyor ve birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapacağımızı belirtmek istiyorum dedi. BÜLTEN


Haber Merkezi
4.03.2021


Yorum yap

Diğer Haberler