MHP’den Antalya çıkarması

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin 81 il ve ilçe başkanlarını Antalya'da toplayarak yerel ve genel seçimler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacak.
MHP’den Antalya çıkarması

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin 81 il ve ilçe başkanlarını Antalya'da toplayarak yerel ve genel seçimler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacak. Toplantıya MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan ve 9 ilçe başkanı beraber katılacak.

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan ve 9 ilçe başkanı hafta sonu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine Antalya’ya gidecek. Gaziantep hakkında rapor hazırlayan Muhittin Taşdoğan, Devlet Bahçeli’ye sunum yapacak.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin il ve ilçe başkanları ile Antalya’da toplantı yapacak. MHP Lideri Devlet Bahçeli, il ve ilçe başkanlarının 3 günlük kampı için 9 Şubat Cuma günü Antalya’ya gidecek. Bahçeli daha sonra, Manavgat ilçesindeki Sueno Otel’e geçerek, cumartesi ve pazar günü partisinin 81 il ve 957 ilçe başkanıyla bir araya gelecek. MHP lideri Bahçeli, yaklaşan yerel ve genel seçimlerde parti yöneticilerini bilgilendirecek.


Mehmet Torun
7.02.2018

Yorum yap

Diğer Haberler