MHP’li Fatih Demir’den PUSULA’ya anlamlı ziyaret

MHP Gaziantep İl Yönetici Fatih Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle PUSULA’yı ziyaret ederek, gazetecilerin günü kutladı ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Demir’e plaket verdi.
MHP’li Fatih Demir’den  PUSULA’ya anlamlı ziyaret

MHP Gaziantep İl Yönetici Fatih Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle PUSULA’yı ziyaret ederek, gazetecilerin günü kutladı ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Demir’e plaket verdi. Fatih Demir, Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan büyük bir özveriyle her türlü ortam ve şartlarda görev yapan değerli basın mensuplarının "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladığını söyledi.

MHP Gaziantep İl Yönetici Fatih Demir’den PUSULA’ya anlamlı ziyaret. Fatih Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını unutmadı. Demir gazetemizi ziyaret ederek, çalışanların gününü kutladı.

Gazete çalışanlarına plaket takdim eden Fatih Demir,  “Değerli basın mensuplarımız özellikle şehrimizin  gelişmesinde, Gaziantep’imizin  güzelliklerinin duyurulmasında yapılan çalışmaları topluma ulaştırmada ciddi emek sarf ediyor. Ben basın mensuplarımıza bu konuda çok teşekkür ediyorum. Çünkü her an her koşulda her şartta mesai kavramı olmaksızın topluma bilgi aktarmanın gayreti içerisinde olup gerektiğinde nice zorluklara katlanıyorlar. Bu vesileyle, bu önemli görevi layıkıyla yerine getirmek için gecesini gündüzüne katarak çalışan  değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ederim ve meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

HÜSEYİN TORUN

 


Hüseyin Torun
10.01.2019


Yorum yap

Diğer Haberler