Nizip Gazeteciler Cemiyeti'nden Mirkelam'a hayırlı olsun ziyareti

Nizip Gazeteciler Cemiyeti Derneği (NGC) yönetim kurulu üyeleri yeni seçilen Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam'ı makamında ziyaret etti
Nizip Gazeteciler Cemiyeti'nden Mirkelam'a hayırlı olsun ziyareti

Nizip Gazeteciler Cemiyeti Derneği (NGC) yönetim kurulu üyeleri yeni seçilen Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam'ı makamında ziyaret etti.

NGC Başkanı Veysel Karayılan Yönetim kurulu üyeleri Kemal Cengiz,İbrahim Halil Sarıkaya,Cabir Aslan ve Ali Deniz 31 Mart'ta seçilen Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam'ı makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu. Başkan Mahmut Mirkelam basının önemine değinerek yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.Hayırlı olsun ziyaretinde Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya'da hazır bulundu.

ÖZ SARI BULGUR'A İSTİHDAM ÖDÜLÜ

Nizip'in köklü firmalarından olan Öz Sarı Bulgura Nizip Gazeteciler Cemiyeti Tarafından istihdama yaptığı katkılar nedeni ile ödül verildi.Nizip Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Karayılan, “İlçemize istihdam yaratan firmalara takdir ödülü veriyoruz Öz Sarı bulgur'da bunlardan birisi” dedi.

Nizip Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Karayılan yaptığı konuşmada; Malumunuz ülkemizin en önemli sorunlarının başında işsizlik geliyor.Bu çerçevede bir kişiye bile istihdam yaratmış olmak çok önemli ve kıymetliyken, sizlerin memlekette insanlara ekmek kapısı açmış olmanızdan dolayı şahsınız adına firmanıza teşekkür ederim. Ülkemizin de kalkınması, insanlarımızın refah ve mutluluğu, devletimizin güçlülüğü, ülkemizin gelişmesi üretmemize ve istihdama bağlı. Diliyorum ki önümüzdeki günlerde memleketimizde, daha büyük yatırımlar daha büyük istihdam kaynakları olur” dedi.


Haber Merkezi
15.05.2019


Yorum yap

Diğer Haberler