Önce Kılıçdaroğlu sonra İnce gelecek

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep programlarının tarihleri netleşti.
Önce Kılıçdaroğlu  sonra İnce gelecek

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep programlarının tarihleri netleşti. Kente önce Kılıçdaroğlu sonra İnce gelecek. Kılıçdaroğlu Mayıs Çarşamba günü, İnce de, 18 Haziran Pazartesi günü gelecek. Kılıçdaroğlu miting yapmayacak. İnce ise Demokrasi Meydanı’nda halka hitap edecek.

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin 18 Haziran'da Gaziantep'e geleceği öğrenildi. İnce 18 Haziran Pazartesi günü saat: 14:00’da önce Kahramanmaraş’ta halka hitap edecek. Kahramanmaraş mitinginden sonra Gaziantep’e gelecek olan Muharrem İnce saat 17:00’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla buluşacak. İnce Mitingden sonra iftar programına katılacak.

KILIÇDAROĞLU MİTİNG YAPMAYACAK

Seçim kampanyasını 4 Mayıs'ta Birinci Meclis önünden başlatan CHP'nin cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 24 Haziran'a tam gaz hazırlanmaya devam ediyor. 24 Haziran seçimlerinden bir hafta önce şehrimize gelecek olan Muharrem İnce, halka hitap ederek destek isteyecek. Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için 30 Mayıs Çarşamba günü Gaziantep’e gelecek. Çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla beraber iftar yemeğine katılacak. Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep’te miting düzenlemeyeceği miting için Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin geleceği kaydedildi.

İŞ DÜNYASI İLE BİR ARAYA GELECEK

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Gazianteplilerden destek isteyecek olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, miting yapmayacağı öğrenildi. CHP Gaziantep İl Örgütü Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bekliyor. 30 Mayıs’ta Gaziantep’e gelecek olan Kılıçdaroğlu, partililerle salon toplantısı düzenleyecek. Kılıçdaroğlu daha sonra STK’larla bir toplantı düzenleyecek. İş Dünyasının da sorunlarını dinleyecek olan Kılıçdaroğlu, şu an ki programa göre miting düzenlemeyecek.


Mehmet Torun
17.05.2018

Yorum yap

Diğer Haberler