Öpüşme görüntüsü ortaya çıkan Şeyma aşk dolu pozlarını paylaştı

Dün Guido Senia ile öpüşme fotoğrafı ortaya çıkan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisinin doğum gününde çekilen fotoğrafları yayınladı
Öpüşme görüntüsü ortaya çıkan Şeyma aşk dolu pozlarını paylaştı
Dün Guido Senia ile öpüşme fotoğrafı ortaya çıkan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisinin doğum gününde çekilen fotoğrafları yayınladı. İkili doğum günü partisinde romantik dakikalar da yaşadı.
Yıllardır birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Şimdilerde ise Senia ile İspanya'nın Ibiza Adası'nda uzun süredir tatil yapıyor. Dün Gudio Senia ile öpüşme görüntüsü ortaya çıkan Subaşı, sevgilisinin doğum gününde çekilen fotoğrafları da Instagram hesabından paylaştı.

SAMİMİ POZLARINI PAYLAŞTI

Renkli görüntülere sahne olan partiye Guido Senia ve Şeyma Subaşı'nın çok sayıda arkadaşı katıldı. Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia'nın doğum günü partisinde bütün kurtlarını döktü. Subaşı, sevgilisiyle sarıldığı bir pozunu da paylaştı.

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Partide romantik anlar yaşayan Şeyma Subaşı ve Guido Senia, pasta kesildikten sonra öpüştü. İkilinin bu anları ise bir arkadaşının çektiği Instagram hikayesinde ortaya çıktı.


Haber Merkezi
9.07.2019


Yorum yap

Diğer Haberler