Öyle yazıldığı gibi çok transfer yapmayacağız

Gaziantepspor As Başkanı Müslüm Özmen, gazetemize özel açıklamada bulunarak transferde çalışmaları sürdürdüklerini ancak yazılıp, çizildiği gibi çok transfer yapılmayacağını söyledi.
Öyle yazıldığı gibi çok transfer yapmayacağız

Özmen, iç transferde öncelik kiralık oyunculardan Maxım, Kayode, Furkan ve Muhammet Demir'i halletmeye çalıştıklarını belirterek, dış transferde ise bir yabancı santrafor, birde yerli oyuncuyla görüştüklerini ifade etti.

ÖNCELİK KİRALIK OYUNCULAR

Gaziantepspor As Başkanı Müslüm Özmen, önceliklerinin iç transfer olduğunu belirterek, "Bildiğiniz gibi önceliğimiz kiralık oyuncular.. Teknik ekibimizin raporu doğrultusunda Maxım, Kayode, Muhammet Demir ve Furkan'ı halletmeye çalışıyoruz. Bu oyuncuların kulüpleriyle görüşme halindeyiz ve inşallah hepsini takımımızda tutacağız."

2 OYUNCU ALACAĞIZ

As Başkan Özmen, çok transfer yapılmayacağını belirterek, "Mevcut kadromuzu koruyup kiralık oyuncuları da hallettikten sonra 2 oyuncu daha transfer edeceğiz. Şu an görüşme halindeyiz. Bir yabancı santrafor, birde yerli bir oyuncuyla görüşüyoruz. Bu yerli oyuncu Süper Ligde oynuyor. Öyle yazıldığı gibi çok transfer olmayacak sadece 2 tane bilemedin 3 olabilir" diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
29.07.2020

Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler