Özel Tasarım Tunik Modelleri

Özel Tasarım Tunik Modelleri

Tesettür parçaları arasında en çok tercih edilen parçalardan biri olan tunik modelleri, oldukça kolay ve şık bir şekilde kombin edilen parçalardır. Dört mevsim boyunca giyilebilen bu modellerde kullanılan renk tonları ve kumaşlarda mevsimlere göre farklılık görülebilir. Bel boydan diz boyuna kadar farklı kesimleri ve boyları olan bu modeller, kot pantolon ya da klasik pantolon modelleriyle kolaylıkla kombin yapılır.

Şık Tunik Modelleri

Şık tasarımlara, şık desenlere ve farklı renk tonlarına sahip olan tunik modellerini güzellikle kombin yaparak, gün boyu şık bir şekilde geçirebilirsiniz. Kot kumaşlardan keten kumaşlara, pamuklu kumaşlardan triko kumaşlara varana kadar tüm kumaşlardan tasarlanan bu modeller sayesinde günlük ve özel kombinlerinizi en şık şekilde yapabilirsiniz.

Tesettürün Vazgeçilmezleri Tunik Modelleri

Tesettürün vazgeçilmez parçaları arasında yer alan tunik modelleri sayesinde kombinlerinizi en güzel şekilde yapmaya hazır olun. Çeşitli renk ve desenlerden oluşan bu modelleri temin etmek ve kısa sürede sahip olmak için https://www.nurhira.com/tesettur-tunik adresine 7 gün 24 saat boyunca giriş yapabilirsiniz.


Haber Merkezi
28.02.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler