Özmen; "Lig oynanmalı"

TFF'nin ligleri Haziran başında oynanacağını açıklamasının ardından Gaziantepspor As Başkanı Müslüm Özmen'de kulüp olarak liglerin oynanması düşüncesinde olduklarını söyledi.
Özmen; "Lig oynanmalı"

Özmen, "Herkes bir emek verdi, burada taraftarından tutun, bu işin mutfağında olan herkes bu iş büyük emek verdi. O yüzden ligin oynanması ve neticelendirilmesi gerekiyor."

NETİCELENDİRİLMESİ GEREKİYOR

As Başkan Müslüm Özmen, gazetemize özel açıklamalarda bulunarak; "Tabii oynanmasını istemeyen ve ligin bu şekilde tescil edilmesini isteyen var ama ligin neticelendirilmesi ve bitirilmesi lazım... Tabii ilk önce insan sağlığı, bizim için insan sağlığı her şeyden önemli... Yani şöyle bir şey var mesale herkes fabrikasını, üretimini mi durduruyor, sonuçta devam ediyor. O yüzden liglerinde oynanıp bitirilmesi gerekiyor."

HAZİRAN'DA BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ

Özmen, Haziran'da liglerin tamamlanmasının ardından fazla ara vermeden yeni sezonunda başlayacağını belirterek, "Türkiye Futbol Federasyonu gerekli açıklamayı yaptı. Mayıs ayı başında tekrar görüşülüp ligler Haziran'da başlanması bekleniyor. Öncesinde takımlar kampa girmiş gibi bir hazırlık dönemi geçirecek. Haziran'da ligler oynandığı takdirda daha sonra kısa bir aradan sonra yeni sezon başlayacak. Fazla zaman olmayacak ama hepimiz bunu kabul etmek zorundayız. Zaten şu an da herkes ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Bu çok önemli ve hassas bir konu. Herkes fedakarlıklar yapmalı" diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
3.04.2020


Yorum yap

Diğer Haberler