ÖZPİNECİ TOPA TUTTU

Gaziantepspor Başkanı Mutlu Özpineci çarpıcı açıklamarda bulundu. Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen Özpineci,...
ÖZPİNECİ TOPA TUTTU

Gaziantepspor Başkanı Mutlu Özpineci çarpıcı açıklamarda bulundu. Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen Özpineci, “TFF'den 2.5 Milyon TL tesis parası almışlar ortada ne para var ne de tesislerde dikili ağaç.TFF'den 4 Milyon TL  paraşüt parası aldılar ortada para yok. Bin 500 delege silindi ben bunların hakkını arıyorum” dedi.

İşte Özpineci’nin açıklamlarından satır başları:

Biz Gaziantepapor'un bu şekilde yönetilemeyeceğini düşündüğümüz için kongre kararı almak istedik. Fakat yönetimde yeteri çoğunluğu sağlayamadınız için kongre kararı alamadık.Karar defterini kongrede benim listemde olan Av. Yaşar Sağlama teslim ettik. Yaşar Sağlam'da kongre kararı yerine karar defterini başkasına teslim etmiş. Av. Yaşar Sağlam karar defterini kendisinin de dün polise verdiği ifade de eski başkan İbrahim Kızıl'ın şoförüne teslim etmiş. Av. Yaşar Sağlam ve eski başkan İbrahim Kızıl delegeleri sildi. Bizde dün polise başvurarak olaya el attık ve şikâyetçi oldum. Eski delege yapısını değiştirmişler. Suruçluları silmişler. Gazianteplileri silmişler. Yerlerine Musabeylileri doldurmuşlar. Bir çadır tiyatrosu oynanıyor. Gaziantepspor’un kongresi için tedbir kararı alınmıştır. Yürütmeyi durdurma kararı da alacağız. Defteri Yaşar Sağlam'a üyeleri sil diye vermedim. Ben kongre kararı alsın diye defteri verdim. Ama o eski başkanla beraber üyeleri sildi. Kulüp müdürü olan şahıs Mehmet Bilgiç, kulübün hesabını istediğimde oyaladı ve ısrarlı davranmamdan dolayı istifa edip bırakıp gitti.Daha önceki toplantıda belirttiğim gibi kulübü ben değil Mehmet Bilgiç yönetiyor.TFF'den 2.5 Milyon TL tesis parası almışlar ortada ne para var ne de tesislerde dikili ağaç.TFF'den 4 Milyon TL  paraşüt parası aldılar ortada para yok. Bin 500 delege silindi ben bunların hakkını arıyorum.


Halil Şarklı
13.09.2017

Yorum yap

Diğer Haberler