Öztekin ve Kahraman’dan geri adım

Öztekin ve Kahraman’dan geri adım

 

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Şehitkamil Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Bekir Öztekin ve CHP Nizip’ten Belediye Başkan Aday adayı olan Avukat İskender Kahraman başvurularını geri çektiler.

Oğuzeli Belediyesi eski başkanlarından Bekir Öztekin, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Şehitkamil Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu 12 Kasım’da açıklamamış, Öztekin, dün noter aracılığıyla aday adaylıktan vazgeçtiğini duyurdu.  Öztekin’in adaylık neden vazgeçtiği bilinmezken, parti içinde şaşkınlık yarattı.

Öte yandan CHP'den Nizip Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusu yapan Gaziantep eski Baro Başkanı Av. İskender Kahraman adaylıktan çekildiğini açıkladı. Kahraman, işlerinin yoğunluğu ve özel sebeplerden dolayı Adaylıktan vazgeçtiğini sosyal medyadan duyurdu.

İskender Kahraman, “ Değerli dostlar Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde CHP Nizip belediye başkan aday adaylığı düşüncemiz olmuştu. Ancak mesleki yoğunluğum ve kendime ait özel sebeplerden dolayı bu aday adaylık sürecini sonlandırmış bulunmaktayım. Bu sürecin gelişmesinde büyük emeği olan ve tam destek olan başta CHP Nizip ilçe başkanımız amcamoğlu Haluk Kahraman'a ve tüm yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bu kararımı anlayışla karşıladıkları İçin ayrıca teşekkür ediyorum. Saygılarımla…"

MEHMET TORUN

 


Haber Merkezi
4.12.2018

Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler