Polis Gücü Hokey Takımı Prag’a gitti

Çek Cumhuriyetinin Başkenti Prag’da 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasında Türkiye’yi temsil edecek olan Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı sabahın erken saatlerinde Prag’a gitti.
Polis Gücü Hokey Takımı Prag’a gitti

Çek Cumhuriyetinin Başkenti Prag’da 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasında Türkiye’yi temsil edecek olan Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı sabahın erken saatlerinde Prag’a gitti. Gaziantep Havaalanında bir açıklama yapan Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan sporcuların morallerinin yüksek olduğunu ve şampiyon olarak dönmek istediklerini ifade etti.

 

Türkiye Salon Hokeyi Şampiyonu Gaziantep Polis Gücü Spor kafilesi Çek Cumhuriyeti’nin  Başkenti Prag’da 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasına katılmak üzere bugün erken saatlerde özel bir hava yolu şirketiyle Prag’a gitti. Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasıyla ilgili bütün hazırlıkları tamamladıklarını açıklayan Gaziantep Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan takımın başarılı olması için çalışacaklarını ve hedeflerinin Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye’ye dönmek olduğunu ifade etti. Başkan Kaplan Gaziantep Havaalanında yaptığı açıklamada sporcuların morallerinin yüksek olduğunu ifade ederek “Bugün Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti Prag’a gidiyoruz. Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasına Türkiye’yi temsilen katılacağız. Şampiyonayla ilgili bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Turnuvada takımımız Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Ukrayna, Galler, Macaristan, Slovakya ve Slovenya takımları ile mücadele edecek. Hedefimiz bu turnuvadan şampiyonluk kupası alarak ülkemize dönmektir. Gaziantep Polis Gücü Sporun dünya genelinde tanınan bir takım olup Prag sonrası Mayıs ayında da yine Avrupa’da 18-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında da kız ve erkek takımlarımızla yarışacağız. Mayıs ayında Kız Hokey Takımımız Viyana'da Erkek takımımız ’da Kopenhag da Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında mücadele edecekler. Bunlarla da ilgili çalışmalarımız sürüyor” dedi. Sabahın erken saatlerinde Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı kafilesini uğurlamaya gelen sporcu yakınları ve taraftarlarda sporcularla günün anısına hatıra fotoğraflar çektirerek sporcuları uğurladı. Gaziantep’ten İstanbul’a hareket eden kafilenin buradan da Prag’a özel bir hava yolu şirketiyle gideceği ve akşam saatlerinde Prag’a ulaşacağı öğrenildi.


Haber Merkezi
14.02.2018

Yorum yap

Diğer Haberler