Polisin tabancasını almak isteyen şüpheliyi öldürdü!

ABD'de bir şahıs polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıs ve polis arasında arbede çıktı. İddiaya göre, polisin tabancasını almak istedi. Şüpheli, olay üzerine polis tarafından öldürüldü
Polisin tabancasını almak isteyen şüpheliyi  öldürdü!

ABD bir ölüm skandalıyla daha çalkalandı. Kız arkadaşıyla, tartışma yaşayan Michael Chad Breinholt polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltı sırasında polisin tabancasını almaya çalışan şüpheli, polis tarafından kafasına ateş edilerek öldürüldü.

Emniyet 23 Ağustos'ta meydana gelen olayın videosunu paylaştı.

POLİS VE ŞÜPHELİ ARASINDA ARBEDE ÇIKTI

Michael, sevgilisinin çalıştığı yere gitti. Bir süre sonra çift arasında evin anahtarı yüzünden tartışma çıktı. Sevgilisine saldıran Michael, polis tarafından kelepçelenip gözaltına alındı.

 Micheal polis merkezinin en alt katında tutuldu. Bu sırada şüpheli ve bir polis arasında arbede çıktı.

ELİNİ POLİSİN TABANCASINA ATTI

Micahel, elini polisin tabancasına atınca polis, ''Tabancamı almaya çalışıyor ' diye bağırdı. Odada bulunan başka bir polis tabancasını çıkarıp Micahel'in kafasına bir el ateş etti. Micheal olay yerinde yaşamını yitirdi.

Polis Colleen Jacobs, olay anının tüm açılardan çekilmiş kamera görüntülerinin paylaşıldığını ve görüntülerde Micahel'in polisin silahına elini attığının görüldüğünü, olay ile ilgili soruşturma açıldığını ve soruşturma bitene kadar yorum yapamayacağını söyledi.


Haber Merkezi
11.09.2019


Yorum yap

Diğer Haberler